Всі новини

Понеділок, 02.05.2016 - 11:21

Понад 30 тисяч учнів завтра не з´являться у школах

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Батьки більше ніж тридцяти тисяч учнів початкових шкіл Англії вирішили оголосити страйк та утримати своїх дітей від екзаменів для шести та семирічних школярів, які було заплановано на третє травня.

Профспілки англійських вчителів кажуть, що не можуть та не хочуть витримувати ще один рік, за їх словами "хаосу" у системі початкової освіти Англії.

Пан Russell Hobby зачинив конференцію Національної Асоціації Директорів Шкіл (NAHT) із завершальною промовою, у якій закликав до фундаментального перегляду системи оцінювання учнів початкових шкіл Англії.

За його словами, учнів потрібно оцінювати тільки на початку та в кінці початкової школи.

Кілька років тому консервативний уряд Сполученого Королівства запровадив часті тести для учнів початкових шкіл. У Англії діти йдуть до школи у віці п'яти років. У віці шести та семи років вони вже проходять перші тести.

Один з речників уряду каже, що уряд залишається відданим регулярній оцінці прогресу учнів.

Дуже багато вчителів також скаржаться на те, що попри всі інші нововведення чинного уряду їм також доводиться займатись вивченням та запровадженням нової шкільної програми та запровадженням нової системи тестування. Вони також скаржаться на те, що уряд ще досі не надав чітких пояснень та іншої інформації щодо всіх цих нововведень.

На конференції директори шкіл виражали своє обурення Секретарці з Освіти, пані Nicky Morgan, на яку голосно бурчали під час її виступу на конференції.

У асоціації директорів закликають уряд до нової та більш продуманої програми оцінки учнів початкових класів. Вони кажуть, що учнів має бути оцінено тільки на початку навчання та після завершення початкової школи, тобто у віці 11 років.

На нововведення Департаменту Освіти також скаржаться батьки учнів, котрі стверджують, що їх діти постають перед надзвичайним психічним тиском, що часто стає причиною їх недосипання та значного погіршення харчування.

Дуже багато батьків заявляють, що не посилатимуть дітей до школи у дні, заплановані для проходження урядових тестів.


Також читайте:

У четвер страйк працівників лондонського метро

У школах Англії буде скасовано тести SATs

Міністри змушені скасувати екзамени через шпаргалку

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

У Британії знижується кількість випускників відмінників

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростати

Шкільна освіта стоїть перед кризоюджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36182120