Всі новини

Понеділок, 02.05.2016 - 13:49

Argos відкликає сідла торгової марки Mamas & Papas.

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Мережа британських промислових супермаркетів Argos повідомила, що відкликає п'ять моделей дитячих крісел торгової марки «Mamas & Papas», які використовуються у автомобілях для безпечного защіпання дітей віком до трьох років.

Компанія також звернулась до батьків, які є власниками цих крісел, з проханням негайно припинити використання цих продуктів через вади безпеки, які мають ці крісла.

У фірмі Mamas & Papas кажуть, що дані крісла мають вади, які у випадку аварій, не завжди зможуть захистити дітей. Причиною цьому є надто слабка рама крісел, яка може не витримати та тріснути у випадку аварії.

До моделей, які відкликаються, належать «Mamas & Papas Mercury Group 1 Black», «Mercury Group 1 Grey», «Mercury Group 1-2-3 Black», «Mercury Group 1, 2, 3 Grey» та «Mercury Group 2-3 Black and Grey».

Ці товари можна придбати тільки у крамницях мережі Argos.

У компанії повідомили, що наразі не відомо про жодні випадки, пов'язані з дефектами крісел. Дефекти було виявлено під час додаткових випробовувань.

У своїй офіційній заяві Argos каже: "Ми виявили потенційні вади безпеки використання цих товарів. У випадку аварії рамка сідла може тріснути і відтак не забезпечити належний рівень захисту дитини.".

У мережі Argos також повідомляють, що ці сідла у їх каталозі мають наступні коди: 297/7526, 411/9100, 305/6037, 397/9530 та 245/4829.


Подібні статті:

Sainsbury's відкликає продукти бурячків через виявлене у них скло

Лялька Argos може навчити вашу дитину матюкатись

Псування домашньої техніки стало причиною 12000 пожеж

Aldi відкликає печива вироблені на брудній фабриці

Дев´ятеро поранені у аваріїджерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36185935