Всі новини

Вівторок, 03.05.2016 - 13:12

У Англії та Уельсі зростає різниця у тривалості життя між багатшими та біднішими

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсАналіз тривалості життя населення Англії та Уельсу за останні 150 років показує, що різниця у тривалості життя між багатими та бідними, від кінця 1990-их, почала зростати значними темпами .

У той час, коли ми живемо довше за всі часи, різниця між найдовшою та найкоротшою тривалістю життя все більше та більше зростає і на даний час становить більше ніж 30 років.

Про це йдеться у звіті під назвою «Розслідування нерівностей тривалості життя дорослих людей», результати якого бузуються на базі даних під назвою «База даних людських смертей (Human Mortality Database)», записи у якій починаються від 1870-их років.

Розслідування порівнювало дані Англії та Уельсу з даними Франції та Італії.

Професори статистики, пан Les Mayhew та Доктор David Smith, які працюють у Бізнес школі лондонського Сіті Університету та у Міжнародному центрі тривалості життя, кажуть, що намагались визначити різницю у віці між наймолодшими 10% дорослих людей та 5% тих, чиє життя тривало найдовше.

На території Англії та Уельсу, 5% чоловіків, котрі досягли віку 30 років, мають шанси прожити у середньому 96 років. Це на 33.3 роки довше ніж 10% тих чоловіків, котрі мали найкоротшу тривалість життя. Результати аналізу даних показують, що різниця між тими, що жиють найдовше та тими, що жиють найкоротше, від 1993 до 2009 року щорічно зростала на 1.7 року.

Серед жінок, різниця між 5% тих, що прожили найдовше та 10% тих, що прожили найкоротше, складає 31 рік. Тривалість життя жінок, котрі прожили найдовше становить 98.2 роки, а тривалість життя жінок, котрі прожили найменше, складає 67.2 роки.

Результати цих досліджень у головному показують, що упродовж усього часу від 1870-их до 1990-их, різниця у тривалості життя між різними соціально-економічними групами залишалась незмінною, але від початку 1990-их ця різниця почала зростати та вельми швидкими темпами.

Дані за останні 150 років показують, що тривалість життя упродовж цього часу зростала стабільними темпами, як для чоловіків, так і для жінок.

Автори звіту стверджують, що нездорові способи життя людей є головними причинами такої великої різниці між цими групами населення. Вони кажуть, що ключовими аспектами стилю життя, котрі впливають на його тривалість, є куріння, вживання алкоголю, неповноцінне харчування, яке найбільше притаманне найбіднішим верствам населення.

Разом з цим, багато британських аналітиків, особливо лівого нахилу, стверджують, що занепад світової соціалістичної системи, який саме й припадає на кінець 1980-их та початок 1990-их, цілковито скасував загрозу комунізму та остаточно розв'язав руки західним капіталістам у їх прагненні до безмежних прибутків, що за їх словами означає, що від того часу у країнах Західної Європи повільно зникатиме середній клас, а різниця між найбагатшими та найбіднішими зростатиме все більше до того часу, поки не трапиться черговий катаклізм на зразок того, що трапився у 1917-у.


Також читайте:

Нова державна пенсія погіршить перспективи молодих людей

Чинну житлову політику уряду називають «соціальними чистками»

Елітні фірми ігнорують робітничий клас

Торі підіймають межу сплати податку на успадкування

Британцям варто подвоїти свої заощадження на майбутню пенсіюджерело : https://inews.co.uk/essentials/news/health