Всі новини

П'ятниця, 06.05.2016 - 22:53

Вибори 2016 : ліберал-демократи знову воскресають у Англії

Вибори 2016 : ліберал-демократи знову воскресають у АнгліїПісля катастрофічної поразки на минулорічних загальнонаціональних виборах, британські ліберал-демократи, на цьогорічних місцевих виборах, почали знову набирати місця у місцевих радах на території Англії.

У четвер, 5 травня, на території Англії відбувались вибори до окремих місцевих рад, разом з виборами мерів окремих міст.

Якщо порівнювати з попередніми виборами, які мали місце у 2011 році, то найактивнішими партіями на цьогорічних виборах стали ліберал-демократи та партія радикально-правого нахилу - UKIP.

Загалом по Англії ліберал-демократи взяли на 39 місць більше ніж на попередніх виборах. У Англії, ліберал-демократи зараз мають 341 місце.

Також, вельми значні здобутки на цьогорічних виборах отримали кандидати від партії UKIP, яка виступає за незалежність Сполученого Королівства від Європейського Союзу (головним чином через міграцію східно-європейців). Кандидати від UKIP, загалом на цих виборах, взяли на 26 місць більше ніж на попередніх і зараз мають, загалом по Англії, 58 місць.

Найбільше місць на цьогорічних виборах втратили британські консерватори. Загалом по Англії, вони втратили 35 місць і зараз мають 753 місця у місцевих радах Англії.

Вельми гідно на цих виборах також втратились і лейбористи, які на цьогорічних виборах взяли на 24 місця менше ніж на попередніх виборах до місцевих рад у 2011 році. Загалом по Англії, лейбористи на даний час мають 1'280 місць.

Проте, попри це, лідер британських лейбористів, пан Джеремі Корбин сьогодні ввечері заявив, що "вельми задоволений" результатами вчорашніх виборів. Попри те, що лейбористи втратили 24 місця, їх втрати є набагато меншими ніж їм нарікали практично всі фахові аналітики.

Партія Зелених втратила тільки одне місце і на даний час, загалом по Англії, має 32 місця.


Подібні статті:

Перелік кандидатів у мери Лондона 2021 Перелік кандидатів у мери Лондона 202130.01.2021
Вибори 2018: Ліберал-демократи підіймаються UKIP падає просто в прірву

У СК завтра місцеві вибори

Саймон Данчук не висуватиме свою кандидатуру на цих парламентських виборах

Британці йдуть на позачергові парламентські вибори

У Великій Британії оголошено позачергові парламентські вибори

Довідка : партія UKIP

Вибори 2016 - Мером Лондона вперше став мусульманин

Вибори 2016 - Голируд (Шотландія)

Вибори 2016 - Національна Асамблея Уельсу

Вибори 2016 : У Північній Ірландії майже без змін


Місцеві ради видають колишнім працівникам тисячі ордерів ...

Місцеві ради вимагають більше повноважень

Рекордна кількість ям на британських дорогах

ЧП критикують уряд через подовження «права на викуп»джерело: http://www.bbc.co.uk/news/election/2016/councils