Всі новини    Понеділок, 09 травня 2016 - 12:14

Британські будівельники отримають мільйони компенсації

Британські будівельники отримають мільйони компенсаціїБританські працівники будівельної індустрії, яких було занесено у особливий таємний чорний перелік великими будівельними компаніями,, виграли тривалу судову справу проти цих компаній при допомозі своїх профспілок.

Імена цих працівників були у особливій "чорній" базі даних, до якої мали доступ найбільші будівельні компанії Сполученого Королівства.

У базі даних містилась інформація про те, чи були ці працівники членами профспілкових організацій та інша інформація про те, наскільки надійними вони були у сенсі лояльності чи відданості своїм компаніям і чи були вони такими, що могли створювати проблеми, пов'язані з різними порушеннями законодавства їх компаніями.

Великі будівельні компанії користувались цим чорним переліком під час прийому на роботу того чи іншого працівника і також намагались стежити за ними, якщо вони вже працювали на ці компанії. Якщо той чи інший кандидат був у цій базі даних, то фірми намагались будь-яким чином не приймати його чи її на роботу.

Найактивнішою профспілковою організацією, яка надавала цим працівникам правову допомогу у цій тривалій судовій битві, є загальнонаціональна британська профспілка під назвою Unite.

Після дуже тривалих судових слухань та процесів, адвокати Юнайт досягли домовленості з кількома великими будівельними фірмами про виплату працівникам 10 мільйонів фунтів у загальній кількості.

Це означає, що 250 працівників поділять між собою 10 мільйонів фунтів, але не порівну. Яку саме суму компенсації отримає кожний з них, залежить від їх фактичних втрат через перебування у даному чорному переліку. Проте, повідомляється, що мінімум, який отримає кожний з працівників, складає приблизно 25 тисяч фунтів.

Даний чорний перелік також містив у собі політичні погляди працівників, їх загальну компетентність та рівень їх громадської активності, а також їх особисті дані, які включали в себе навіть те, з ким вони дружать чи мають особисті стосунки.

У квітні цього року ще дві профспілкові організації, GMB та Ucatt, також досягли згоди з іншими будівельними компаніями і також через цей самий перелік, коли останні погодились виплатити працівникам загалом 5.4 мільйони фунтів, плюс витрати на судові процеси, які також оцінюють у кілька мільйонів через їх тривалість.

Повідомляється, що цей таємний чорний перелік вівся будівельними компаніями упродовж десятків років.

Також повідомляється, що старші чини цих будівельних компаній, які фактично були ініціаторами утворення цього чорного переліку, все ще працюють на своїх посадах.

Представники профспілкових організацій називають цей перелік "найбільшим соромом в історії британської індустрії".

Повідомляється, що у цьому чорному переліку загалом було понад 3000 працівників. Загальну компенсацію від всіх процесів, разом також і з потенційними майбутніми судовими процесами, фахівці оцінюють у приблизно 75 мільйонів фунтів, плюс ще десь 25 мільйонів за судові витраті, які у Британії дуже високі.

Серед найбільших компаній, які запроваджували та користувались цією базою даних, є Carillion, Balfour Beatty, Costain, Kier, Laing O'Rourke, Sir Robert McAlpine, Skanska UK та Vinci.

Представники цих компаній кажуть, що дуже про це шкодують та кажуть, що хочуть підвести під цим лінію аби забути про цей жахливий сором.

Весь цей скандал почався у 2009 році після того, як через чиюсь інформацію, офіс головного комісара нагляду за індустрією, здійснив рейд на бюро організації під назвою «The Consulting Association», де й було виявлено цей перелік. Саме від того часу й тривали всі ці судові баталії. Вони ще далекі від завершення.


Також читайте:

Від 2019 користувачі інтернетом будуть отримувати автоматичну компенсацію за його вади

У будівництві нестача кваліфікованих працівників

Уряд заявляє про пряме фінансування будівництва житла

Нові баталії через втручання у приватне життя громадян

Законопроект змусить інтернет компанії зберігати ваші дані 12

ЧП розглядатимуть посилення законодавства про страйки

Суд визнав шпигунське законодавство уряду, як незаконнеджерело : http://www.bbc.co.uk/news/business-36242312
google+ icon    facebook icon