Всі новини

Вівторок, 10 травня 2016 - 10:25

У Шотландії стартувала агітаційна кампанія за ЄС

У Шотландії стартувала агітаційна кампанія за ЄСУ столиці Шотландії, місті Единбург, сьогодні офіційно стартувала кампанія агітації за підтримку подальшого членства Сполученого Королівства у Євросоюзі.

На чолі цієї кампанії професорка, пані Мона Сидикі (на фото), яка є керівничкою групи на підтримку ЄС під назвою «Шотландія Міцніша у Європі».

Запуск кампанії сходиться у часі з випуском звіту про аналіз впливів результатів референдуму на майбутнє Шотландії, який випустила спілка під назвою «Шотландські Комерційні Палати» (Scottish Chambers of Commerce), яка по є фактично спілкою всіх підприємців Шотландії.

У цьому звіті Шотландські Комерційні Палати зокрема висловлюють свою повну підтримку продовженню членства у Євросоюзі.

Попри те, що переважна більшість шотландців є активними прихильниками членства Британії у ЄС, колишній заступник голови партії шотландських націоналістів (SNP), пан Jim Sillars, закликає шотландців голосувати за вихід з ЄС.

Пані Сидикі обіцяє, що її група прикладе максимальних зусиль аби запевнитись, що кожний шотландець та кожна шотландка матимуть максимальну інформацію про всі позитивні фактори та всі переваги, які несе з собою перебування Шотландії у європейській спільноті.

Вона зокрема каже: "У нашій кампанії немає політичних партій, а замість них ми хочемо мати прямий контакт з людьми у їх власних громадах, на місцях роботи, у профспілках та у громадських організаціях на всій території Шотландії. Економічні переваги членства Шотландії у ЄС, гарантують нам повний та безперечний доступ до ринків країн Європи. ЄС також є міцною гарантією стабільності та безпеки для всіх його членів.".

У звіті Шотландських Комерційних Палат також йдеться про те, що 68% від всіх шотландських підприємств виступають за членство у ЄС, у той час, як тільки 22% виступають проти цього.


Також читайте:

Николá Стóрджин знизила умови для другого референдуму

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Бос Британських Комерційних Палат подає у відставку через

Стартує агітаційна кампанія до референдуму за вихід з ЄС

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Кемерон каже що СК отримує особливий статус у ЄС

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

Лорд Роуз вестиме кампанію агітації за ЄС

Запущено нову міжпартійну кампанію агітації за вихід з ЄС

Корбин: лейбористи не виступатимуть за вихід з ЄС

Палата громад проголосувала за проведення референдуму за вихід СК з ЄСджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-36253070
google+ icon    facebook icon