Всі новини    Середа, 11 травня 2016 - 11:46

Як у британських приватних школах зросли ціни за останні 25 років

Як у британських приватних школах зросли ціни за останні 25 років  
За даними найостаннішого звіту під назвою Good Schools Guide, середня оплата за навчання у приватних школах Лондона, тільки за останні п'ять років, зростала у три рази швидше ніж зростала інфляція.

Також, за даними щорічного звіту Ради Незалежних Шкіл (Independent Schools Council), ціни за навчання у приватних школах, практично увесь час, зростають у рази швидше ніж зростає вартість життя. У Британії приватні школи ще також називають незалежними.

Якщо взяти останні 25 років, то побачимо, що середня плата за навчання зросла на 553%, тобто приблизно у п'ять з половиною разів, а оплата за проживання зросла на 464%, тобто приблизно у чотири з половиною рази.

Проте, якщо звернути увагу на динаміку цін на товари та послуги, то вони зросли тільки на 200 відсотків, тобто у два рази.

Зростання вартості навчання (синя), проживання (червона) та інфляції (зелена)Наступний графік показує щорічну зміну цін у відсотках разом зі зміною середніх заробітків (джерело графіку: Бюро Національної Статистики (ONS)). На цьому графіку добре видно, що, упродовж останніх 25 років, оплата за освіту у приватних школах щороку зростала не лише швидше ніж інфляція, але й також швидше ніж середня зарплата.
Щорічна зміна вартості навчання (синя), проживання (червона), інфляція (зелена) та зарплата (лілева)Оплата за навчання, яка також включає в себе й проживання, за цей самий період, також зростала вельми швидко.

Як показує наступний графік, щорічне навчання з проживанням у приватних школах на даний час коштує понад 30 тисяч фунтів. Якщо брати до уваги навчання без проживання на території закладу, то воно зараз становить принаймні 15.5 тисяч фунтів, а в середньому приблизно 25 тисяч (491 фунт на тиждень).


Таке значне збільшення плати за навчання головним чином пов'язане зі все більшою платою, яку школи витрачають на різні довільні та розважальні заходи та на ремонт і підтримку приміщень та на ремонт і придбання устаткування. Принаймні, так кажуть самі керівники шкіл.

Щорічні витрати приватних шкіл у мільйонах фунтівПосилання:
минулорічний перелік десяти найкращих приватних шкіл Британії (за даними The Daily Telegraph)


Також читайте:

таблиці рейтингу університетів на 2016 рік

Британські університети падають у рейтингуджерело : http://www.independent.co.uk/news/uk
google+ icon    facebook icon