Всі новини    Середа, 11 травня 2016 - 20:10

Жінку відправили до дому бо одягла надто низькі каблуки

Жінку відправили до дому бо одягла надто низькі каблукиПрацівницю приймальної у одному з лондонських офісів відправили до дому після того, як вона відмовилась взутись у взуття на високих каблуках.

Коли тимчасова працівниця приймальної, пані Nicola Thorp, 27 років, яка мешкає у районі Лондона, Hackney, прийшла на роботу у офіс фінансової компанії під назвою «PwC», їй сказали аби вона одягнула взуття, яке має каблуки висотою від 5 до 10 см.

Коли пані Никола відмовилась одягнути таке взуття та поскаржилась на те, що у її колег чоловічої статі не вимагають цього, над нею посміялись та відправили до дому не заплативши.

У компанії стверджують, що пані Сорп підписала згоду, у якій зобов'язалась дотримуватись "настанов для практикантів та тимчасових працівників".

Пані Никола стверджувала, що їй було б надзвичайно важко працювати упродовж цілого дня на високих каблуках та звернулась до своїх керівників з проханням дозволити їй одягти взуття на зручній для неї, низькій підошві.

У інтерв'ю радіо БіБіСі Лондон, пані Никола сказала: "Від мене хотіли аби я упродовж дев'ятигодинної зміни ескортувала клієнтів до кімнат для зустрічей у взутті на високих каблуках. Тоді я їм відповіла, що просто не буду спроможна це зробити.".

Пані Сорп каже, що тоді вона також запитала чи від чоловіків також вимагали аби вони цілу зміну ходили на високих каблуках, після чого над нею почали сміятись.

Після того, як вона написала про цей випадок на своїй сторінці у Фейсбук, вона виявила, що багато з її знайомих жінок неодноразово поставали перед подібними проблемами.

Це спонукало її розпочати петицію з закликом до зміни законодавства, яке б захищало жінок від примусу одягати взуття на високих каблуках.

На даний час петиція вже набрала понад 10 тисяч підписів. Це означає, що уряд зобов'язаний на неї відповісти.

Чинне британське законодавство каже, що роботодавці мають право звільнювати з роботи працівників, котрі не дотримуються "розумних" настанов щодо форми одягу під час роботи, але при умові, що їм було надано достатню кількість часу для придбання потрібного взуття та одягу.

Роботодавці також мають право встановлювати різні настанови щодо одягу, окремо для чоловіків і окремо для жінок, до тих пір поки зберігається "еквівалентний рівень охайності".

Один з високопосадовців вище згаданої компанії, пан Simon Pratt каже, що у сфері обслуговування вимоги щодо зовнішнього вигляду працівників є звичайною практикою і пані Сорп на них погодилась.

Проте, він також пообіцяв, що компанія додатково перегляне свою чинну політику щодо настанов про взуття і зробить відповідні висновки.

У розвиненому світі, найбільше чого боїться будь-яка компанія чи фірма, це гучного скандалу з будь-яких причин.

Пані Николa Сорп, 27 років, мешкає у ГекнейТакож читайте:

Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів

Уряд відхилив петицію про високі каблуки

Європейський суд: подорож на працю є праця

Тісні джинси псують ваше здоров'я

Жінка виграла справу по кастовій дискримінації

Практиканство ризикує перетворитись у рабство

Хвора на дислексію працівниця виграла справу у Старбакс

Зростає кількість дискримінацій майбутніх мамджерело : http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36264229
google+ icon    facebook icon