Всі новини    Понеділок, 16 травня 2016 - 00:02

БіБіСі має транслювати мусульманські молитви

БіБіСі має транслювати мусульманські молитви

Внутрішнє розслідування БіБіСі прийшло до висновку, що корпорація є надто християнською і їй радиться розширити свої програми таким чином, аби вони містили передачі для мусульман, індусів, сикхів та інших.Звіт розслідування було підготовлено головою відділу релігій та етики БіБіСі, паном Aaqil Ahmed, який радить корпорації відчинити свої двері для інших релігій.

Один з мусульманських лідерів Англії заявив, що це означає, що кожної п'ятниці на БіБіСі транслюватимуть молитви з мусульманських мечетей.

Звіт сьогодні ляже на стіл Генерального Директора БіБіСі, Сера Тоні Гола (Lord Hall), який буде вирішувати чи запроваджувати зміни, які пропонуються у цьому звіті, чи ні.

Сам пан Ахмед у своїй офіційній заяві каже: "Християнство продовжує залишатись ключовим аспектом нашого мовлення, але ми також маємо віддати більше мовного часу для інших релігій. Ми постійно стежимо за кількістю годин, які ми віддаємо релігійним програмам і завжди порівнюємо їх з тим, наскільки динамічно змінюється британське суспільство.".

Кількість мусульман на території Британії, за останні десять років подвоїлась і зараз складає майже три мільйони.

Голова Ради Мусульман Британії (Muslim Council of Britain), пан Ibrahim Mogra каже, що БіБіСі могло б транслювати п'ятничні молитви з різних мечетей країни. Проте, тут він також каже, що не бажає скорочення часу християнських програм на БіБіСі.

Випуск релігійних програм на каналах БіБіСі, на даний час включає в себе Хвалебні Пісні (Songs of Praise), пряму недільну трансляцію служб з різних соборів (Sunday Morning Live) та різні програми на релігійну тематику, які виходять на радіо каналах.

Коли речника БіБіСі запитали про те, чи запровадження програм для інших релігій зменшить ефірний час, виділений для християнських програм, він відповів, що ще надто рано про це казати.

Прихід пана Ахмеда на посаду голови відділу етики та релігій БіБіСі у 2009 році був дуже суперечливим через те, що багато аналітиків вважають, що він надто схилявся у бік ісламу, коли до цього працював на Каналі 4 (Channel 4).

За даними щоденника Дейлі Експрес, зарплата пана Ахмеда становить приблизно 320 тисяч фунтів на рік.


Подібні статті:

Сторджин закликає федералізувати БіБіСі

Майбутнє БіБіСі має вирішуватись людьми, а не політиками

Селмонд: дії БіБіСі у шотландському референдумі - ганьба

Уряд СК збільшує пропагандистський бюджет БіБіСіджерело: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/05/15/bbc-is-too-christian-and-could-broadcast-muslim-prayers-to-refle/
google+ icon    facebook icon