Всі новини    Понеділок, 16 травня 2016 - 21:31

До 2018 британські права будуть у смартфонах

До 2018 британські права будуть у смартфонах

Державна реєстраційна агенція Сполученого Королівства - DVLA, повідомляє, що її працівники почали працювати над розробкою прав на водіння транспортними засобами, які можна буде мати з собою у вашому мобільному пристрої.Виконавчий директор агенції, пан Oliver Morley виклав фото майбутніх "мобільних" прав на своїй сторінці у мережі Туитер, де зображено їх прототип (зображено на фото).

Пан Морлей каже, що це не буде повна заміна чинних прав на цифрові, а радше це буде додаток до пластикової версії прав, який можна буде завжди мати з собою, а пластикові права можна буде тримати вдома.

Він каже, що наші гаманці вже й так переповнені різними пластиковими картками.

Аналітик компанії під назвою «CCS Insight», яка займається розробкою цих прав, пан Ben Wood каже, що: "Комп'ютерна безпека вже пішла вельми далеко і вже можна зручно оплачувати за товари та послуги за допомогою мобільних пристроїв. Це означає, що ми вже маємо міцну основу для розробки цифрових прав. У Сполученому Королівстві є дуже мало людей, які не носять з собою смартфони, а це означає, що ми вже цілковито готові до цього кроку.".

Інший аналітик у галузі цифрових технологій, пан Chris Green каже: "Люди все більше та більше звикають до сучасних технологій і ми вже можемо впевнено казати про нові типи прав, які ви практично ніколи не загубите і можете мати стільки копій, скільки заманеться.".

За словами речників DVLA, електронні права водія мають бути розроблені вже до 2018 року.


Подібні статті:

Скасовано паперовий путівник прав водія

У Британії тренуватимуть «безводієві» вантажівки

DVLA дає більше часу на інформацію про порушення

Водій проїздив на тимчасових правах 40 роківджерело: http://www.bbc.co.uk/news/technology-36302214
google+ icon    facebook icon