Всі новини     Вівторок, 17 травня 2016 - 09:01

Старшу поліцянтку усунуто за виставку грудей на конференції

Старшу поліцянтку усунуто за виставку грудей на конференції

Старшу працівницю манчестерської поліції (GMP) усунули від виконання обов'язків через те, що вона на конференції органів поліції виставила на показ свої груди.Повідомляють, що у манчестерському готелі Гилтон сталася сварка між помічницею головного констебля поліції, пані Rebekah Sutcliffe (на фото) та старшою наглядачкою поліції (superintendent) пані Sarah Jackson. Як повідомляють у одній з місцевих манчестерських газет, сварка виникла через те, у кого кращі груди.

Обидві пані були учасниками триденної конференції під назвою «Жінки, як старші офіцери поліції».

Наступного дня, під час вступу на конференції однієї з учасниць між двома жінками знову виникла суперечка і тоді пані Сáтклиф, 46 років, яка є однією з найстарших офіцерок поліції Манчестера, встала прямо перед пані Джексон та виклала на показ свої голі груди, які бачили майже більшість присутніх на конференції. Це спричинило надзвичайний сполох у залі конференції.

Після цього паню Сáтклиф (на фото) було тимчасово усунено від виконання обов'язків до завершення проведення повного розслідування цього інциденту.

Про пані Джексон повідомляють, що їй наразі не загрожує жодне дисциплінарне покарання.

У поліції Манчестера кажуть, що цей випадок кладе велику пляму на імідж поліції та особливо на імідж жінок у поліції, кількість яких у Англії, упродовж останніх років, значно зросла.

Подібні конференції відбуваються щорічно, по черзі у кожному з міст, по всій території Англії.

Наразі не відомо, який саме орган проводитиме розслідування. Може бути навіть так, що цей інцидент буде розслідувати орган під назвою IPCC (Незалежна Комісія з Розслідувань вчинків Поліції). Все залежить від того, наскільки серйозним прокласифікують цей випадок у поліції.

Один з присутніх офіцерів поліції каже: "Це надзвичайний сором для всіх нас та особливо для всіх наших жінок поліцейських, переважна більшість яких є пристойними та фаховими офіцерами поліції та сумлінними працівниками.".

У своїй офіційній заяві GMP (Greater Manchester Police) каже: "Одну зі старших офіцерів було тимчасово усунуто від виконання обов'язків через її непристойну поведінку. На даний час проводиться розслідування, результати якого буде оприлюднено після завершення повного розслідування. Наразі ще надто рано спекулювати на тім, що насправді трапилось.".

Дана конференція відбувалась від 4 до 6 травня цього року.


Подібні статті:

П'ятеро в суді через зйомку сексу з поліцейського гелікоптера

Поліція Лондона вибачилась за брехню

Лондонську поліцію розслідуватимуть за расизм

Колишній прем'єр-міністр СК вчиняв сексуальніджерело: http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/assistant-chief-constable-suspended-after-11335962
google+ icon    facebook icon