Всі новини     Вівторок, 17 травня 2016 - 16:27

У Британії різко зростає отруєння алкоголем серед дівчат

У Британії різко зростає отруєння алкоголем серед дівчат

Частота алкогольного отруєння серед молодих британок на даний час у два рази перевищує частоту отруєння серед молодих британських чоловіків.Недавнє дослідження показує, що отруєння через надмірне вживанням алкоголю серед дівчат різко збільшує загальну частоту отруєнь, якими страждають британські підлітки.

Фахівці проаналізували записи загальних практикантів (GP) за період між 1992 і 2012 роками, та виявили 27-відсоткове зростання кількості отруєнь серед молодих людей, до складу яких належать випадкові, навмисні, самогубні та алкогольні типи отруєнь.

За цей період, загалом у Сполученому Королівстві, було зареєстровано 17'862 випадки отруєнь серед підлітків.

Про це повідомляється у звіті під назвою Запобігання Пораненням (Injury Prevention).

Під час вивчення щорічних даних приблизно ста тисяч підлітків, фахівці виявили зростання випадків отруєнь від 264.1 на кожні 100 тисяч підлітків (на початку дев'яностих), до 346.8, у наш час.

Серед молодих дівчат у віці від 16 до 17 років, найбільше зросли навмисні отруєння. Серед молодих дівчат у віці від 15 до 16 років, найбільше зросли отруєння алкоголем, зростання яких за цей період майже подвоїлось, якщо порівнювати з подібним попереднім періодом (до 1990-их).

Між 2007 та 2012 роками, майже дві третини, або 64%, від всіх отруєнь були навмисними, а 16 відсотків були пов'язані зі вживанням алкоголю.

Серед молодих хлопців у цьому ж віці, загальна кількість отруєнь складає менше ніж половину від тих. що у дівчат.

Фахівці кажуть, що дівчата мають набагато більшу ймовірність страждати від алкогольних отруєнь, у порівнянні з хлопцями у тому ж віці.

Також, серед молодих хлопців, загальна кількість навмисних отруєнь була на 80% нижчою ніж у дівчат.

Серед отруєнь зокрема алкоголем, кількість хлопців була на 10% нижчою ніж кількість дівчат.

Це дослідження було проведене університетом міста Нóтингем (University of Nottingham).

У звіті дослідження йдеться про те, що молоді люди, які жиють на більш депресивних територіях, мають у два-три рази більші шанси на подібні отруєння ніж ті, що жиють на більш заможних територіях.

У сучасному світі отруєння є найчастішою причиною смерті серед підлітків, і найчастіше воно відбувається через спричинення самоушкоджень.

Автори звіту звертають увагу: "Одним з потенційних пояснень цього явища може бути зростання доступності алкоголю і також того, що сучасні молоді люди можуть собі дозволити більше споживання алкоголю ніж це могли їх ровесники тридцять років тому. Зростання доступності алкоголю все більшому колу людей спостерігається у Британії ще від 1980 року. Аби не робити поквапливі висновки, нам потрібно більше доказів того, що ці статистичні дані направду віддзеркалюють реальні зміни у стані нашого менталітету, чи може це просто відбувається через зміни практики ведення записів та звітів сучасних загальних практикантів (GP).".

Ще одне дослідження, яке було опубліковане у Архіві Хвороб Дитинства (Archives of Disease in Childhood), показує, що причиною понад половини смертей малят у Сполученому Королівстві, було ненавмисне отруєння їх від ліків, які мають назву «Метадон».

Фахівці порівнювали дані отруєнь дітей з даними звертань у швидку допомогу через сáме випадкове отруєння, у період від 2001 до 2013 років. Вони виявили, що упродовж цього періоду, на території Англії та Уельсу, 28 дітей у віці до чотирьох років, померли у результаті ненавмисного отруєння і саме через вживання батьками Метадону, який за звичай приписують героїновим наркоманам для того, аби допомогти їм збутись звикання. Вживання Метадону було відповідальне за приблизно 57% цих смертей.


Довідка:

Метадон


Подібні статті:

Вступають в силу нові правила оформлення упаковок тютюнових виробів

Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони

Смерть Кенеді пов'язана з алкоголізмом

Беркова звинувачують у покриванні алкоголізму у Будинку Парламенту

Серед британців зростає споживання алкоголю

GA закликає знизити рівень алкоголю в основних напоях

Двчина померла від вживання дієтичних пілюль - Diet pill

Безробітних молодих британців відправлятимуть у «табори військової підготовки»

П'ята частина молодих британців страждають високою стурбованістю

Вчені закликають зменшити споживання цукру

Якщо у вас анорексія вам 3 роки стояти в черзі за лікуванням

Баронеса Joan Bakewell - анорексія підлітків є нарцисизм

Хвора на анорексію одужує при допомозі соціальних мереж
джерело: http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news
google+ icon    facebook icon