Всі новини    Четвер, 19 травня 2016 - 19:03

Скільки коштуватиме ваша хата у 2030

Скільки коштуватиме ваша хата у 2030

Нещодавнє дослідження майбутньої ситуації на ринку нерухомості Сполученого Королівства створило карту прогнозу середніх цін на житло у Англії, Шотландії та Уельсі у 2030 році.Аналітики вивчали збільшення величини вартості житла за період від 2000 до 2015 року, упродовж якого ціни на нерухомість в середньому зросли на 84%.

Після цього вони спробували спроектувати аналогічне збільшення величини вартості нерухомості на території Англії, Уельсу та Шотландії, аби дізнатись, якою буде вартість житла на цих територіях через 15 років.

Без жодних несподіванок, Лондон вийшов на перше місце, де ціна середньої статистичної хати у 2030 році становитиме один мільйон фунтів.

Середня ціна житла по Англії, поза межами Лондона, через 15 років складатиме 457'433 фунти, тобто буде приблизно такою, якою зараз є ціна у Лондоні.

Якщо взяти за основу сьогоднішню ситуацію на ринку житла, єдиними територіями у Англії, де ціна середньої хати буде меншою за 280 тисяч фунтів, є графство Merseyside (Ліверпуль), де ціна прогнозується у розмірі £275'074, містечко під назвою East Riding, яке розташоване у графстві Yorkshire, де середня ціна прогнозується у розмірі £277'411 та графство Durham, де ціна має бути £279'985.

У 12 графствах Англії середня ціна житла має перевищити пів мільйона фунтів. Ціни, які перевищуватимуть пів мільйона, прогнозують у графствах Дорсет, Східний та Західний Сасекс, Кент, Есекс, Беркшиа, Сарей, Оксфордшиа, Гертфордшиа, Бакінемшиа, Кембриджшиа та Ратленд.

Чинний тренд власників Лондонського житла, які все більше виїздять за межі столиці, незабаром може перетворитись на тренд виїзду власників англійського житла на територію Уельсу.

У 2030 році середня ціна хати в Уельсі має перейти позначку у 300 тисяч фунтів. Хоч це і дорого, але вона все одно буде на 150 тисяч меншою ніж ціна на території Англії.

Якщо вірити онлайн агенції нерухомості «eMoov», в уельському графстві Монтмаунтшиа (Монтмуншиа) середня ціна житла, через 15 років, легко перейде за 400 тисяч фунтів.

У північній частині Британії ситуація з житлом буде вельми подібною. Серед Англії, Шотландії та Уельсу, найдешевшою буде Шотландія, де ціна середньо-статистичної хати у 2030 році складатиме біля 300 тисяч фунтів.

Головним лідером на шотландському ринку житла, залишиться столиця Единбург, де середня ціна житла має складати не менше 432 тисячі.

Ці прогнози було розроблено онлайн агенцією нерухомості під назвою «eMoov».


Карта прогнозів цін на житло у 2030 році.


Карта прогнозів ціна на житло у 2030 році, у північних територіях Британії Карта прогнозів цін на житло у 2030 році, у північних територіях Британії.Довідка:

Графства Англії

Графства Уельсу


Також читайте:

У Лондоні сповільнюється зростання цін на житло

Британські батьки серед найбільших позичальником іпотеки

Ця лондонська хатинка пішла за 700 тисяч

Чотириметровий проміжок між будинками пішов за майже пів мільйона

У половині міст Британії купляти житло коштує дешевше ніж наймати

Від 6 квітня 2016 у Британії ...

Ціни на житло південної Англії у два рази перевищують ціни північної

Де найкраще жити у Сполученому Королівстві

Жити у Мадриді, а працювати у Лондоні дешевше

На британському ринку очікують сповільнення зростання цінджерело: https://inews.co.uk/essentials/news/uk/
google+ icon    facebook icon