Всі новини     П'ятниця, 20 травня 2016 - 13:30

За минулий рік NHS перевитратила 2.45 мільярдів

За минулий рік NHS перевитратила 2.45 мільярдів

Керівники Національної Служби Здоров'я (NHS) Англії повідомляють про те, що їх лікарні та інші трасти за минулий фінансовий рік, досягли досі небаченого рівня перевитрат своїх бюджетів у розмірі 2.45 мільярди фунтів.Дані цифри було оприлюднено регулятором у сфері здоров'я під назвою «NHS Improvement», який підготував звіт за минулий фінансовий рік, який завершився 5 квітня цього року.

Ще до грудня минулого року, бюджети лікарень, швидких і трастів лікування ментального здоров'я, вже були перейшли мінусову позначку 2.2 мільярди фунтів.

Фахівці застерігають, що такий великий негативний баланс у службі здоров'я може спричинити значне погіршення догляду за хворими та погіршення якості лікування людей.

Керівники лікарень застерігають, що чинна ситуація, яка склалася у Національні Службі Здоров'я, не може тривати упродовж довгого часу, що може означати погіршення якості у всій системі загалом.

Керівники наглядового органу також кажуть, що у NHS вже пропустили серію головних цілей, серед яких обмеження часу очікування у відділеннях швидкої допомоги та підвищення якості догляду за хворими на рак. Вони також кажуть, що на даний час у Англії є рекордна кількість людей, котрі перебувають у довгих переліках очікування на прості та рутинні операції, на зразок заміни колінного чи тазостегнового суглобів.

Зростання попиту у NHS та надзвичайно високі витрати на персонал, який у NHS надсилають різні агенції зайнятості, вважаються найголовнішими чинниками такого великого бюджетного дефіциту служби. Використання службою працівників з різних агенцій, замість тих, що прямо працюють на NHS, коштує службі набагато більше і раніше неодноразово критикувалось багатьма аналітиками.

Проте, разом з цим, фахівці все ж таки кажуть, що дефіцит у NHS не був настільки великим, як передбачалось раніше, що пояснюють частковим підвищення ефективності служби.

Загалом, серед всіх 240 трастів NHS Англії, приблизно 65% завершили фінансовий рік з мінусовими бюджетами.

Якщо взяти до уваги тільки лікарні NHS, то загальні перевитрати їх бюджету за минулий фінансовий рік склали 2.6 мільярди фунтів, при своєму загальному бюджеті у розмірі 56 мільярдів.

Лікарні NHS є державними трастами і не можуть йти під банкрутство, як для прикладу, приватні підприємства, бо уряд завжди може втрутитись і влити додаткові кошти, якщо необхідно.

Проте, разом з цим, фінансові проблеми кожного трасту, все одно мають велике значення. Чинні дефіцити у бюджеті лікарень є такими масивними, що мають аналоги тільки, якщо піти назад у 1950-і роки, коли, також через надзвичайно великі бюджетні дефіцити лікарень NHS, було введено плату за окуляри, стоматологію та приготування рецептів.

У відділі (департаменті) здоров'я центрального британського уряду вже дали чітко зрозуміти, що ті борги, які мають окремі лікарні системи NHS, ніхто не буде списувати. Замість цього, лікарні, які матимуть будь-які надлишки вже у цьому фінансовому році, використовуватимуть ці надлишки для покривання минулорічних дефіцитів.

Якщо таких лікарень буде вельми велика кількість, це означає, що NHS у цьому році може знову поглинути навіть у ще більші борги.

Це також може означати зупинку багатьох капітальних проектів у NHS, як спорудження нових лікарень, капітальний ремонт чинних та інше їм подібне. Загальний догляд за хворими, при такій мрячній ситуації, також може значно постраждати.

У центральному уряді кажуть: "Фінансові рахунки NHS ще мають також пройти детальну перевірку у Національному Аудиторському Бюро (National Audit Office). Ми визнаємо, що окремі відділи NHS перебувають під значним тиском через інтенсивніше старіння нашого населення та інші аспекти, але ми надаємо чималу допомогу задля покращення результатів роботи NHS, задля підвищення її ефективності та для того, аби якомога більше скоротити використання службою працівників агенцій.".

Решту частин Сполученого Королівства не випускають подібних даних по своїх службах здоров'я. Це означає, що, чи там є дефіцити, чи немає, сказати практично не можливо. Їх лікарні не є автономними одиницями (трастами), як це є на території Англії.

Це також означає, що рахунки їх служб здоров'я покривають широкий спектр послуг і тому дефіцит одних закладів може бути дуже легко затьмарений профіцитом інших.

Остаточні рахунки у всіх частинах СК будуть опубліковані десь у середині цього літа.


Фінансові витрати трастів Національної Служби здоров'я на кінець кожного року.Також читайте:

Уряд оголосив про долучення до NHS понад 3К додаткових акушерок

Догляд за вагітними у Англії викликає занепокоєння

Хворі на рак простати тепер отримають доступ до абіратерону

Затримки у відділеннях швидкої Англії на рекордно високому

Пацієнтам можуть заборонити доступ до GP після тривалої ...

У британській NHS хронічна нестача медиків

Один з трастів NHS не спромігся провести розслідування

Неєвропейців можуть змусити платити за лікування

Кажуть, що NHS немає грошей

Виявлено дірку в отриманні EHIC через NHS

Компенсації за недбалість NHS перевалили за мільярд

Якщо у вас анорексія, вам 3 роки стояти в черзі заджерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-36334496
google+ icon    facebook icon