Всі новини     Субота, 21 травня 2016 - 08:52

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

За словами чинного Секретаря Юстиції Великої Британії, пана Майкла Ґоув, продовження членства у ЄС додасть до населення королівства додаткових 5 мільйонів людей.Пан Майкл Ґоув (консерватор) є членом Палати Громад та чинним Секретарем Юстиції центрального уряду Великої Британії. Він виступає на боці кампанії за вихід Британії зі складу ЄС.

За його словами, продовження членства Британії у Євросоюзі, до 2030 року додасть до населення Сполученого Королівства ще 5.23 мільйони людей, що у свою чергу додасть надзвичайне навантаження на Національну Службу Здоров'я (NHS), спричинить подальше зростання цін на житло та зробить його ще більше не доступним для простих британців.

Натомість, стверджує пан Ґоув, вихід Британії зі складу Євросоюзу значно зміцнить NHS.

Він також стверджує, що введення мінімальної прожиткової зарплати на рівні 7.20 фунтів за годину, від початку цього фінансового року, є додатковим потужним магнітом для мігрантів.

Кампанія за вихід Британії зі складу ЄС, яка має офіційну назву «Vote Leave» (Голосуй за вихід), напередодні видала документ, у якому йдеться про те, що принцип вільного пересування людей по території Євросоюзу та введення мінімальної прожиткової зарплати, означає, що щорічний приток мігрантів з країн Європи може зрости до 430 тисяч людей, що додасть до населення королівства до 2030 року ще 5.23 мільйони.

Прихильники виходу кажуть, що за їх власними підрахунками, це збільшить навантаження на NHS, яке є еквівалентом чотирьох Бірмінгемів, а частота звернень у заклади швидкої допомоги зросте на 57%.

Пан Ґоув, зокрема каже: "Якщо ми проголосуємо за вихід, це заощадить нам мільйони фунтів, які Британія постійно сплачує у кошики ЄС. Ці гроші можна спрямувати на зміцнення нашої NHS. Я та Бóрис Джонсон, будемо всебічно використовувати свій вплив в уряді для значного збільшення бюджету NHS.
Але, якщо ми проголосуємо за продовження членства, я впевнений, що тоді NHS постане під нечуваним досі навантаженням. Навіть, якщо не брати до уваги майбутнє приєднання до ЄС нових членів, ми все одно очікуємо приток мігрантів у розмірах принаймні 172 тисячі щорічно, а реально їх щорічно може прибувати до 430 тисяч.
Але ми тепер також знаємо, що ЄС дав обітницю про членство ще п'ятьом країнам. Це означає, що майбутній масовий приток громадян цих країн на нашу територію є безперечним.".

Прихильники кампанії за вихід також різко критикують британське Бюро Національної Статистики (ONS) за те, що воно, за їх словами, "постійно недооцінює справжній рівень міграції" і саме тому "існують переконані причини не вірити його прогнозам".

Майкл Ґоув каже, що власні підрахунки його кампанії "дають переконану та цілковито правдиву оцінку стану міграції у СК".

Головним фокусом кампанії за вихід є тема міграції, яка є на даний час найбільш популярною темою у Великій Британії, особливо серед нижчих соціальних класів.


Також на цю тему:
Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу25.02.2021
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
У березні відбудеться перепис населення У березні відбудеться перепис населення21.02.2021
Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

Європейці працьовитіші ніж британці

Повертайтесь назад до Польщі

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

Міграція у СК залишається на рекордно високому рівні

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Бос Британських Комерційних Палат подає у відставку

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СКджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36341206
google+ icon    facebook icon