Всі новини     Четвер, 26 травня 2016 - 13:24

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

За даними британського Бюро Національної Статистики (ONE) чиста міграція у Сполучене Королівство за 2015 рік склала 333 тисячі.Чистою міграцією є різниця між тими, що в'їхали у країну та тими, що з неї виїхали.

За цими ж даними, чиста міграція громадян Євросоюзу у минулому році склала 184 тисячі. Це число є рекордним за весь час ведення цієї статистики.

Колишній мер Лондона, пан Борис Джонсон (консерватор) називає чинного прем'єр-міністра Дейвида Кемерона (консерватор) "цинічним" через те, що пан Кемерон вже давно пообіцяв знизити річний рівень чистої міграції до менше ніж сто тисяч людей.

Пан Джонсон є активним агітатором за вихід Сполученого Королівства зі складу ЄС. Пан Джонсон каже, що він за міграцію, але такі, за його словами, шалені рівні міграції жодним чином не віддзеркалюють прагнення більшості британського суспільства і каже, що такий рівень міграції є "поза будь-яким контролем".

З іншого боку, Міністр Внутрішніх Справ центрального уряду, пан James Brokenshire, каже, що результати перемовин пана Кемерона з іншими лідерами Євросоюзу призведуть до значного зниження рівня міграції у майбутньому і каже, що уряд робить все можливе аби також знизити рівень міграції з решти країн світу.

Інші дані цього звіту показують, що рівень чистої міграції у 2015 році був на 20 тисяч вищим ніж у 2014 році, коли рівень чистої міграції становив 313 тисяч людей.

У 2015 році на територію Британії в'їхало 270 тисяч громадян Євросоюзу, що на 6 тисяч більше ніж у 2014 році.

Серед громадян країн, котрі не є членами ЄС, на територію королівства у 2015 році в'їхало 277 тисяч людей, що є на 10 тисяч людей менше ніж у 2014 році. Це вказує на те, що центральний уряд, як і було обіцяно, вживає значних заходів аби максимально приборкати число мігрантів з поза ЄС.

За словами аналітиків з ONS, зростання чистої міграції у 2015 році, головним чином, сталося через те, що у минулому році набагато менше людей виїхало з країни ніж у попередні роки.

Також, у 2015 році дещо зросла кількість мігрантів з країн південної Європи, що пояснюють скрутним економічним становищем у тій частині Європи.

Число короткострокових мігрантів зросло на 110 тисяч і наразі складає 1.2 мільйони щорічно.

ONS також каже, що у першому кварталі цього року у економіці королівства було зайнято 2.1 мільйонів громадян Євросоюзу, без урахування громадян Сполученого Королівства, що є на 224 тисячі більше ніж у першому кварталі минулого року.

У першому кварталі цього року було зареєстровано 630 тисяч нових номерів NI (National Insurance) для громадян ЄС, що є на одну тисячу більше ніж у першому кварталі минулого року.

Британська податкова (HMRC) видає новий номер національної страховки, як тільки людина вперше починає працювати в країні.

Кількість нових NI номерів серед громадян інших країн у першому кварталі цього року становила 195 тисяч, тобто на 2 більше ніж у першому кварталі минулого року.

Чиста міграція зросла до 333 тисячі Таблиця щорічного рівня міграції у СК. Червона - в'їзд. Помаранчева - виїзді. Блакитна - чиста міграція.Подібні статті:

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5

У Британії зафіксовано рекордну кількість працівників з ЄС

Guardian: анти-міграційні плани Кемерона чистий абсурд

За останні три роки було відмовлено в отриманні 30´000 ...

Міграція у СК залишається на рекордно високому рівні

Міграційні обмеження завдають шкоди британському бізнесуджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36382199
google+ icon    facebook icon