Перелік всіх новин 8 червня 2015

Від сьогодні скасовується паперовий путівник прав водія

licenseУ Великій Британії права водія складаються з двох частин. Однією частиною є пластикові права, які водій має завжди з собою, хоч це й не обов'язково. Другою частиною є так званий паперовий путівник, у якому міститься вся інформація про водія та про те, які та скільки у нього порушень. Якщо водій набирає більше ніж 12 пунктів (порушень) він чи вона втрачає право на водіння автомобіля і йде на повторну перездачу.

Від сьогодні (8 червня цього року) Державна Реєстраційна Агенція, DVLA (Drivers and Vehicles Licensing Agency), скасовує паперовий путівник (paper counterpart) прав на водіння автомобіля та переводить його функції у онлайн режим.

DVLA стверджує, що це зекономить автомобілістам мільйони фунтів та змінить спосіб того, як вони представляють свою інформацію своїм роботодавцям та компаніям з оренди автомобілів.

Минулого року DVLA довелось змінити 445 тисяч путівників прав водія через те, що водії їх губили, що коштувало кожному водієві 20 фунтів за нову копію для покриття витрат на виготовлення цих копій.

licenseПластикова частина прав водія у СК

counterpartПаперова частина прав водія (паперовий путівник - counterpart)


джерело: https://www.gov.uk/government/news/no-more-paper-counterpart-to-the-photocard-driving-licence-will-save-the-taxpayer-millions-each-year

Подібні статті: