Всі новини     Субота, 28 травня 2016 - 09:40

Батькові присудили випробувальний термін за побиття дітей

Батькові присудили випробувальний термін за побиття дітей

Чоловікові з північно-ірландського графства Тирон (County Tyrone), який визнав себе винним у побитті своїх дітей ременем, присудили рік випробувального строку та сто годин громадських робіт.Він визнав себе винним у "навмисній жорстокості та насильстві своїх дітей, які спричинили страждання та шкоду для здоров'я".

Побиття дітей неодноразово відбувалось упродовж 2012 року.

У британській доброчинній організації захисту дітей від жорстокості та насильства під назвою «NSPCC» кажуть, що дуже вітають дане судове рішення.

Під час судових слухань, йшлося про те, як одного разу у поліцію зателефонувала анонімна особа, яка повідомила, що дуже занепокоєна, що у одному з помешкань відбувається постійне побиття дітей батьками та за допомогою ременя.

Під час оголошення вироку, пан суддя сказав, що: "Безперечним фактом є те, що дітям було завдано фізичної та моральної кривди. Попри те, що це є дуже серйозною справою, я відчуваю, що найкращим покаранням підсудному буде комбінація громадських робіт та випробувальний термін, який також буде найприйнятнішим у місцевій громаді.".

З метою захисту ідентичності дітей, особисті дані покараного чоловіка не оприлюднюються.

Також повідомляють, що ще до того, як у поліцію зателефонувала анонімна особа, у школі, де навчався син покараного, звертали увагу на синці на руках дитини. Коли вчителька запитувала хлопчика про причини виникнення синців, він сказав, що батько його бив ременем.

Проте, у школі вирішили не повідомляти про цей випадок у поліцію, а замість того вирішили, за їх словами, "відстежувати ситуацію". Проте, згодом вони все ж таки вирішили зателефонувати у соціальну службу захисту дітей місцевої ради та повідомили про цей випадок.

Коли у суді допитували доньку покараного, то спочатку вона заперечувала про те, що батько її бив, але пізніше у цьому зізналась. Коли її запитали, чому вона спочатку заперечувала факт побиття, вона сказала, що їй було страшно перед своїм батьком.

Медична експертиза дійшла висновку, що синці та побої на тілах дітей були спричинені шмаганням за допомогою ремінця.

Під час допиту, обидвоє дітей зізнались, що їх неодноразово шмагали ременем, як батько, так і їх мачуха.

На суді, син покараного також сказав, що дуже радий, що більше не повертатиметься до дому і йому більше не доведеться боятись насильства свого батька.

Він також розповідав, що його мачуха наказала їм обидвом ніколи нікому не розповідати про всі ці побиття.

Варто звернути увагу, що цього разу суд виніс вельми м'яке рішення. За подібні злочини на території Британії дуже легко потрапити до в'язниці та принаймні на рік.


Якщо ви є свідком впертого насильства над дітьми, будь ласка телефонуйте анонімно на ненагальний номер 101 з будь-якого телефону або на нагальний номер 999, якщо це нагально.
Ви також можете повідомити про подібні випадки у NSPCC зателефонувавши на безкоштовний номер 0808 800 5000 (працює цілодобово), або надіславши електронного листа за адресою help@nspcc.org.uk , або, якщо вам потрібна допомога і ваш вік до 18 років, зателефонувавши на номер 0800 1111. Або просто заходьте на сайт організації за адресою

https://www.nspcc.org.uk/what-you-can-do/


Довідка:

графство Тирон


Також на цю тему:

Минає 10 років без Меделейн МакКен

Міграційні правила відділяють 15 тисяч дітей від їх батьків

«Скляна підлога» захищає середні класи від соціальної

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

Ofsted виявив понад 100 нелегальних шкіл у Англії

Nicky Morgan: заборона юдейським жінкам їздити недопустима

Бідніші діти втрачають місця у кращих початкових школах

Вбивцю ірландської студентки засуджено на життя

Мама втікачка каже, що може потрапити у великі проблемиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-northern-ireland-36402391
google+ icon    facebook icon