Всі новини     Субота, 28 травня 2016 - 11:02

Українцеві дали 30 тижнів за фальшиві латвійські права

Українцеві дали 30 тижнів за фальшиві латвійські права

Нелегального мігранта з України, якого впіймали на будівництві нової супер в'язниці біля уельського міста Wrexham, ув'язнили на тридцять тижнів позбавлення волі.Справа слухалась 20 травня цього року у коронному суді уельського міста Молд (Mold Crown Court).

Чоловік, якому 37 років і є мешканцем міста Манчестер, що на півночі Англії, визнав себе винним у володінні двома фальшивими латвійськими правами на водіння автомобіля, котрі він використовував, як засвідчення своєї особистості на території Британії.

У суді йшлося про те, що підсудний у 2005 році отримав робочу візу з дозволом на працевлаштування у СК терміном на 12 місяців, але після завершення терміну дії візи, вирішив не повертатись до дому, а продовжувати жити та працювати у Британії.

Пан суддя Rhys Rowlands, на засіданні суду, сказав: "Іронічно, але ваша допомога у будівництві тюрми призвела до того, що ви стенете в'язнем.".

Облаву на будівельний об'єкт було вчинено 15 квітня цього року (читайте більше про це нижче). Разом з підсудним, тоді було також затримано ще 12 працівників без дозволу на роботу.

Латвія стала членом Євросоюзу у 2014 році. Це означає, що латвійські права на водіння автомобіля можна використовувати на території Сполученого Королівства для засвідчення власної особистості та для засвідчення автоматичного права на працевлаштування на території Британії.

Пані прокурока, Emmalyne Downing, під час судового засідання сказала, що їй не було відомо, чи підсудному будь-коли було вручено наказ про його депортацію за межі королівства і залишає це питання на майбутнє, для міграційної служби, після того, як він відбуде термін покарання, якщо у них будуть кошти та бажання цим займатись.

Захисник підсудного, пан Hitesh Keshvala сказав, що його клієнт покинув Україну через злиденне становище його сім'ї. Під час дії своєї 12-місячної візи, підсудний працював у одному з готелів у графстві Cumbria (північно-західна Англія).

Проте, коли термін дії його візи завершився, він намагався її продовжити, але це виявилось неможливо. Від'як економічне становище в Україні, за час перебування підсудного у Британії, не покращилось, він вирішив залишитись на території Сполученого Королівства та продовжувати працювати без дозволу.

У всій цій справі найбільш цікавим питання на майбутнє є те, чи зможе цей чоловік, після повернення у київську державу, якщо це колись трапиться, притягнути до відповідальності київських мафіозі, чиї дії призвели до його ув'язнення.


Попередня стаття: На будівництві в´язниці було виявлено нелегальних


Також на цю тему:
Сім українських нелегалів затримано за спробу висадитись на березі Британії

Окремі нелегали чекають на депортацію біля Ґатвика вже понад 2 роки

Життя біженців у Калей - Джунглі 2

П´ятнадцять мігрантів врятовано з вантажівки

Нелегал МАЙЖЕ пройшов крізь тунель

У Британії зафіксовано рекордну кількість працівників з ЄС

Guardian: анти-міграційні плани Кемерона - це чистий абсурд

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

За останні три роки було відмовлено в отриманні 30´000 віз

П´ятнадцять мігрантів врятовано з вантажівки

Принаймні 24 нелегали мають великі шанси отримати статуси

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

Урядова стеля числа мігрантів не має жодного ефекту

Кількість кваліфікованих працівників з поза ЄС сягнула ...

Міграційні обмеження завдають шкоди британському бізнесу

Литовські мігранти починають судовий процес проти своїх ...

Уряд звинувачують у затримці мігрантів


Задля приховання ідентичності покараного, повне посилання на джерело не подається.

джерело: http://www.dailymail.co.uk/
google+ icon    facebook icon