Всі новини    Субота, 28 травня 2016 - 12:30

Роберт Фидлер врешті все ж таки розібрав свій зáмок

Роберт Фидлер врешті все ж таки розібрав свій зáмок

Фермер, який збудував дрібнішу копію зáмку Тудорів, на території своєї ферми, який він раніше намагався приховати обклавши його тюками соломи, після майже десятирічних судових баталій, почав розбирати структуру будівлі.Панові Роберту Фидлер, який збудував будинок у селі Селфорді, яке розташоване у графстві Сарей, що межує з південним заходом Лондона, було наказано завалити будинок через те, що його було збудовано без дозволу органів місцевого планування та на території зеленої смуги Англії.

Після того, як Роберт програв свою останню баталію у Вищому Суді, він у березні цього року почав розбирати будівлю.

Речники районної ради Райґейт (Reigate council), проти яких він "воював" майже декаду, кажуть, що постійно відстежують прогрес знесення будівлі і також нагадують, що за наказом Вищого Суду (High Court), будівлю має бути цілковито розібрано до 6 червня цього року.

Перший наказ районної ради було вручено панові Фидлеру ще у 2007 році, після чого почались тривалі судові баталії, які у Британії тривають набагато довше ніж деінде.

Ще у 2007 році, органи місцевого планування наказали фермерові завалити свій новий будинок. Тоді він започаткував петицію, яку підписало майже дві тисячі осіб аби зберегти його замок від руйнування.

За цією історією дуже пильно стежили місцеві кореспонденти БіБіСі. Проте, характерним є те, що у жодній з тодішніх статей не було ніякої згадки про дану петицію. Але, коли дівчину відправили з роботи через надто низькі каблуки, журналісти БіБіСі трубіли про петицію по всій павутині.

У листопаді минулого року, Вищий Суд виніс панові Фидлеру умовний вирок за відмову знищити будинок і попередив його, що він може сісти у в'язницю, якщо будинок не буде знесено до червня 2016 року.

У будинку було чотири спальні, велика кухня сільського типу (country kitchen), вітальня, кабінет та альтанка (консерваторія).


Роберт Фидлер врешті все ж таки розібрав свій зáмок Зáмок було збудовано у 2002 році таємно, під тюками соломи.


Роберт Фидлер врешті все ж таки розібрав свій зáмок Зáмок, який збудував пан Фидлер.


Роберт Фидлер врешті все ж таки розібрав свій зáмок Руїни колись славного зáмку пана Фидлера. Яскравий приклад надзвичайного рівня заздрощів у сучасному англійському суспільстві.Довідка:
Зелена Смуга


Ця історія у минулих статтях:

Виглядає так ніби починаються роботи зі знесення таємного

Фермерові за його замок дали три місяці умовно

Фермер ще досі не завалив свій замокджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-surrey-36112962
google+ icon    facebook icon