Всі новини     Неділя, 29 травня 2016 - 09:52

Британська берегова охорона врятувала 19 людей

Британська берегова охорона врятувала 19 людей

Дев'ятнадцять людей, котрі були у надувному човні, було врятовано на південному узбережжі Англії, біля містечка Dymchurch, яке розташоване на півдні графства Кент.На порятунок човна вирушив гелікоптер британської берегової охорони разом з двома рятувальними човнами, які базуються у селі Dungeness [Дáндженéс], після того, як приблизно опівночі надійшов сигнал лиха від надувного човна, який не витримував навантаження і почав повільно вбирати воду.

Всі дев'ятнадцять людей було врятовано і зараз вони перебувають під наглядом прикордонної служби (UK Border Force - скор. UKBF).

Наразі не повідомляється, чи ці люди є нелегальними мігрантами, котрі намагались потрапити на територію Сполученого Королівства.

Понеділок, 30 травня 2016 - 12:52

Загалом, було врятовано двадцять людей, серед яких 18 албанців і ще двоє є громадянами Британії. У прикордонній службі підтвердили, що серед затриманих була одна жінка і двоє дітей.

Сигнал про лихо спочатку надійшов до французьких прикордонників, які у свою чергу повідомили британських.

Двом британцям, у віці 33 і 35 років, було висунуто офіційні звинувачення у намаганні незаконної переправи іноземців на територію СК.

У міграційній службі кажуть, що торговці людьми, котрі базуються у Франції, починають вдаватись до тактики, яка використовується у Середземному морі та намагатимуться переправляти мігрантів на територію Британії на малих човнах.


Понеділок, 30 травня 2016 - 15:15

Чоловіки, пан Robert Stilwell, 33 роки, мешканець міста Dartford, що у графстві Кент та пан Mark Stribling, 35 років, який є мешканцем містечка Farningham, що також розташоване у графстві Кент, сьогодні з'явились у мировому суді Medway Magistrates Court.

Їм було оголошено офіційне звинувачення у контрабанді людьми.

Вони залишатимуться у тимчасовому ізоляторі до 27 червня, коли вони з'являться у коронному суді міста Maidstone, що у графстві Кент.


Територія на карті:

   


Подібні статті:

Сім українських нелегалів затримано за спробу висадитись на березі Британії

Принаймні 24 нелегали мають великі шанси отримати статуси

Мігранти, котрі дістались до Британії вимушені жити у

Життя біженців у Калей - Джунглі 2джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36407685
google+ icon    facebook icon