Всі новини     П'ятниця, 03 червня 2016 - 16:58

Принаймні 26 років за вбивство під час першого побачення

Принаймні 26 років за вбивство під час першого побачення

Ґвалтівника та вбивцю молодої вчительки, яка прийшла на перше побачення, познайомившись через інтернет, засудили до принаймні 26 років ув'язнення.На самий Святий Вечір минулого року, молода вчителька з містечка Buckhurst Hill, що у графстві Essex, панночка Katie Locke, 23 роки, після того, як познайомилась з паном Carl Langdell, який є мешканцем Cheshunt, біля міста Waltham Cross, графство Hertfordshire, домовились про своє перше побачення та зустрілись у готелі Theobalds Park Hotel, що у графстві in Hertfordshire.

Під час побачення, пан Карл Лендел (на фото вгорі), 26 років, вбив панночку Лóкі, зґвалтував її мертве тіло і потім ще зробив низку фотографі її мертвого тіла.

Тіло панночки Локі було виявлено у одному з кущів біля контейнеру зі сміттям, на території вище зазначеного готелю.

Після оголошення вироку, яке тривало два дні у Коронному Суді міста St Albans (St Albans Crown Court), панові Ленделу було повідомлено, що він проведе у в'язниці принаймні 26 років.

За словами Судді Andrew Bright QC, факт зґвалтування мертвого тіла значно посилює суворість злочину.

Суддя зокрема сказав: "Я маю дуже переконаний погляд на те, що ви представляєте дуже велику небезпеку для жінок та молодих дівчат, з якими ви вступаєте у контакт і маю звернути увагу на те, що ви описуєте себе, як чудовисько та психопат, через те, що ви зробили з панночкою Кейті Локі.".

Пан Лендел познайомився з панночкою Локі на одному з інтернет сайтів онлайн знайомств, назву якого не подають, за кілька тижнів до того, як вони зустрілись у вище згаданому готелі.

Під час знайомства він представляв себе власником адвокатської фірми. Проте, насправді він, упродовж двох років, був психічно хворою людиною.

Після того, як його заарештували, на побаченні з психіатром він описував себе як чудовисько.

За дев'ять місяців до того, як він замордував панночку Локі, він повідомив своєму психіатрові про те, що у нього були нестямно жорстокі фантазії.

У березні минулого року, його було затримано на основі Акту про Ментальне Здоров'я (Mental Health Act) та було засуджено до умовного вироку за загрози про вбивство по відношенню до іншої людини.

Панночка Локі працювала вчителькою історії у школі Cardinal Pole School, яка розташована у районі Hackney, що у східному Лондоні. Вона не мала жодної уяви про те, що пан Лендел мав значні психічні вади.

Під час оголошення вироку, мама панночки Локі сказала: "Ніщо не могло застерегти її від зустрічі з чудовиськом. Я сумуватиму за нею кожної хвилини кожного дня.".

Принаймні 26 років за вбивство під час першого побачення Вчителька, панночка Кéйті Лóкі, яку було вбито і потім зґвалтовано під час першої зустрічі.


Принаймні 26 років за вбивство під час першого побачення Готель - Theobalds Park Hotel, місто Waltham Cross, графство Hertfordshire, де було вбито панночку Локі.


Розташування готелю на карті:
Довідка:

Суди Англії та Уельсу


Також дивіться:

Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих5.11.2021
Суд виправдав жінку, яка зарізала свого коханого

У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця

Відому модель визнано винною у вбивстві коханого мільйонера

У Лондоні чотирьом жінкам було нанесено ножові удари

Сімдесятирічну зґвалтували у своїй хаті

Зростає число ґвалтувань через онлайн знайомства

Жіноче тіло у валізі: вбивцеві висунуто звинувачення

У будинку у Lincolnshire знайдено тіла двох людей

Двох п´ятнадцятирічних засуджено по-життєво

Чоловіка затримано за вбивство дружини

Чоловіка заарештовано за випадок на станції Kentish Town

Знайдено тіло Кейлей Гейуд

Вбивцю ірландської студентки засуджено на життя

Чоловіка заарештовано за вбивство жінкиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-beds-bucks-herts-36444185

джерело: https://www.gov.uk/guidance/immigration-rulesВсі новини


google+ icon    facebook icon