Всі новини     Субота, 04 червня 2016 - 19:06

Дванадцять заарештовано за протести проти міграції у Брайтоні

Дванадцять заарештовано за протести проти міграції у Брайтоні

За повідомленнями Поліції Сасекс (Sussex Police), 12 людей було заарештовано у місті Брайтон, що у графстві Західне Сасекс, на південному узбережжі Англії, після того, як у поліцію надійшло повідомлення про напади та руйнування майна групою невідомих чоловіків у масках.За словами поліції, арешти було зроблено на вулиці London Road. Вони були пов'язані з анти-міграційною демонстрацією, яка у той самий час проходила на сусідній вулиці, під назвою Ship Street.

Демонстрація розпочалась приблизно о 9 годині сьогоднішнього ранку.

У той час, у Брайтоні також була демонстрація групи антифашистів, де налічувалось приблизно 400 людей. Вони вирішили протистояти групі антиміграційних протестантів під назвою Велика Злука Скингедів (Great Skinhead Reunion).

За повідомленням БіБіСі, марш обидвох демонстрантів завершився біля залізничного вокзалу.

Поліція повідомила, що її офіцери застосували Секцію 60АА Акту про Громадський Порядок (Public Order Act), який дає поліції право здіймати маски з облич людей для їх впізнання, якщо вони створюють потенційну кримінальну загрозу чи насильство.

У офіційній заяві поліції, зокрема йдеться: "Ми були впевнені, що вчинивши низку арештів на ранній стадії, ми значно знизили ризик потенційних порушень та розладів громадського порядку у центрі міста. На прикрість, попри те, що переважна більшість демонстрантів поводили себе мирно, виглядало, що значно мала меншість прибула з намірами створення проблем.".

Всі дванадцятеро залишаються під тимчасовою вартою.

Поліція також сказала, що їм було відомо про заплановане проведення демонстрацій ще у четвер, коли це активно рекламувалось у соціальних мережах.

Дванадцять заарештовано за протести проти міграції у Брайтоні До Брайтона на збір прибуло багато скингедівСхожі статті:

Вісім людей заарештовано через анти-міграційні протести у Довері

34 Заарештовано під час нацистського мітингу у Ліверпулі

У Лондоні антиюдейські протестиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-sussex-36451861

джерело: https://www.gov.uk/guidance/immigration-rulesВсі новини


google+ icon    facebook icon