Всі новини     Четвер, 09 червня 2016 - 11:29

У Шотландії зростає число медиків приватних агенцій

У Шотландії зростає число медиків приватних агенцій

Згідно з офіційними даними, у Національній Службі Здоров'я (NHS) Шотландії, вже третій рік поспіль, спостерігається зростання числа медсестр та акушерок, котрих постачають приватні агенції працевлаштування.Про це у своєму звіті повідомляє статистичний орган NHS Шотландії під назвою ISD Scotland.

Загальна кількість працівників у NHS Шотландії на даний час перебуває на рекордно високому рівні і за останніми даними, становить майже 162 тисячі працівників. Навіть попри таке рекордно високе число працівників, багато лікарень все одно залучають все більше та більше медичних працівників.

Кількість медсестрів та акушерів, котрих постачають приватні агенції зайнятості, за минулий рік склала 276. У позаминулому році, кількість таких працівників становила 191.

Це свідчить про зростання кількості додаткових тимчасових працівників у NHS Шотландії на майже 45%, що коштує шотландській службі здоров'я додаткових майже 20 мільйонів фунтів щорічно.

У минулому році, у NHS Шотландії, медичні працівники, яких постачали приватні агенції зайнятості, загалом покрили понад 500 тисяч трудогодин.

У звіті йдеться про те, що кількість надурочних годин, які відпрацювали самі працівники служби у минулому році, склала понад 8 мільйонів.

Політичні опоненти шотландських націоналістів стверджують, що ці дані показують, що чинний уряд Шотландії намагається "жити від кризи до кризи", замість того аби розробити довгостроковий план подолання проблем, які існують у NHS Шотландії.

Проте, Секретар Здоров'я у шотландському уряді, пані Shona Robison (шотландські націоналісти) каже, що від 2007 року витрати NHS Шотландії на працівників приватних агенцій скоротились на 11% і їх кількість на даний час складає 0.4% від всього персоналу служби здоров'я.


Подібні статті:

Нові повноваження Шотландського парламенту

У Шотландії закликають оподатковувати цукровану їжу та

У Шотландії стартувала агітаційна кампанія за ЄС

Результати виборів до Голируду

Серед шотландців найщасливішими є жінки пенсійного віку

Стордждин пропонує накладати на багачів 50% податку

Продовжуються перемовини про нові фінансові

Шотландія хоче додавати до муки фолієву кислоту

Шотландія заборонить вирощування ГМ культур


джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/ukВсі новини