Всі новини     Четвер, 09 червня 2016 - 15:23

Мертве тіло пролежало у квартирі 7 місяців

Мертве тіло пролежало у квартирі 7 місяців

У одному з помешкань міста Оксфорд було виявлено мертве тіло пана Thomas Yuill, яке там пролежало майже сім місяців після того, як він помер.

Про це повідомляє місцевий часопис Оксфорда, газета Oxford Mail.

Житлові офіцери місцевої ради востаннє відвідували пана Томаса Юил, віком 82 роки, на початку січня цього року, після того, як у листопаді він припинив платити квартплату.

Пан Юил прожив у цій квартирі понад 40 років.

Тоді, вони зробили запис у своєму журналі, що "стан пана Юил не викликав жодних занепокоєнь".

Головиха районної ради району Оксфорда, Blackbird Leys, де жив пан Юил, пані Linda Smith каже, що: "Це дуже жахливий та трагічний випадок. Я шокована... чому упродовж аж семи місяців ніхто так і не спромігся його відвідати?".

У квітні цього року, і тільки через те, що рента за квартиру не сплачувалась вже надто довго, житлові офіцери міської ради Оксфорда (Oxford City Council) звернулись до лікарні John Radcliffe Hospital у намаганні встановити місце перебування пана Юііла. Вони також звертались у місцеві компанії догляду людей похилого віку.

Після того, як вони не змогли отримати жодної інформації, минулої п'ятниці міська рада, після того, як отримала дозвіл суду на вхід у помешкання, звернулась у поліцію з проханням входу у квартиру пана Юіла, де й було виявлено його мертве тіло, яке за даними експертизи, було мертвим вже майже 7 місяців.

Неабиякою конфузією тут є те, що записи житлових офіцерів радше за все робились "з неба" і не мали нічого спільного з дійсністю.

У міській раді Оксфорда, у зв'язку з цим випадком, заявили, що на даний час приблизно 700 їх мешканців перебувають у повній соціальній ізоляції. У раді також повідомили, що упродовж наступних трьох місяців її житлові офіцери відвідають всіх таких мешканців.


Також читайте:

88-Річна померла бо нога застрягла у ліжку 88-Річна померла бо нога застрягла у ліжку18.11.2020
Водій трамваю у Кройдоні вирішив поспати на роботі

Бігати шкідливо

Пару після аварії виявили аж через 3 дні

Британці мочаться в штани - нема грошей на туалети

Місцеві ради видають колишнім працівникам тисячі «ордерів

Рекордна кількість ям на британських дорогах

Зростає число покарань за відсутність дітей на уроках

Місцеві ради вимагають більше повноважень

Місцеві ради вимагають повноважень карати за сміття

джерело: http://www.oxfordmail.co.uk/Всі новини