Всі новини     Субота, 11 червня 2016 - 15:14

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався

Британський співак, пан Rod Stewart, вже не пан, а Сер, від'як він потрапив до переліку цьогорічних королівських відзнак з нагоди дня народження британської королеви, Її Величності Elizabeth Alexandra Mary Saxe-Coburg and Gotha (пізніше Windsor).
Серед цьогорічних королівських відзнак, з нагоди дня народження монарха, також фігурують британський астронавт, Сер Tim Peake та інші видатні особи.

Сер Тим Пік (на фото справа) наразі перебуває на Міжнародній Космічній Станції. Його було відзначено за досягнення у галузі досліджень космічного простору та космології.

Панові Род Стюарт (фото зліва), який є видатним британським співаком, який упродовж останніх шістдесяти років продав понад 100 мільйонів своїх записів, було також призначено лицарський титул (knighthood), що означає, що від тепер до нього потрібно звертатись не пан Род, а Сер Род. Його було відзначено за служіння музиці та широку доброчинну роботу. Досі, Род Стюарт, попри свою тривалу музичну кар'єру, мав дуже мало відзнак і виглядає так, що Її Величність вирішила, врешті-решт, пошкодувати і його.

До цьогорічного переліку також потрапила Дама Vera Lynn, за заслуги у британській розважальній індустрії та доброчинності. Від тепер, на неї не можна казати пані Вера, а потрібно казати Лéйді Вера. Лейді Вері вже 99 років. Її пісні розважали та заспокоювали мільйони людей під час Другої Світової Війни.

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Дама Вера Лин


Акторка відомого британського серіалу під назвою «Downton Abbey» (життя вищих класів британського суспільства), пані Лейді Penelope Wilton, також отримала дамський титул. Серіал Даунтон Ебей виходить на каналах компанії ITV.

Командирами Британської Імперії (CBE) у цьому році також отримали, капітан збірної Англії з крокету, Сер Alastair Cook, колишній футболіст пан, ой, Сер Alan Shearer та дикторка БіБіСі, Дама Лейді Janet Street-Porter.

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Сер Alastair Cook та Сер Stuart Broad отримали відзнаки за заслуги у британському крокеті


Орденом Британської Імперії було нагороджено провідників телебачення, Ant та Dec і також британського актора Сер Brian Blessed.

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Актори Сер Brian Blessed та Лейді Janet Street-Porter


Загалом у цьогорічному переліку відзнак 1'149 осіб. Сімдесять відсотків з них отримали відзнаки за їх працю у своїх громадах, як добродійну так і професійну.

Наймолодшою особою у цьому переліку є 21-річний практикант Сер Gary Doyle, який отримав відзнаку Кавалера (MBE) за те, що він отримав золото під час події World Skills (міжнародна неурядова організація, яка просуває вищі стандарти професійної підготовки). Він отримав золото за "надзвичайну відвагу у сантехніці та опалюванні".

У цьогорічному переліку відзнак, жінки складають 47%. Тринадцять з них отримали дамські титули.

8.2% Відзначених є представниками етнічної меншості та чорношкірої раси.

5.2% Відзначених є інвалідами (принаймні вони самі себе такими вважають).

Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Сер Anthony McPartlin та Сер Declan Donnelly також потрапили до переліку відзначених


Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Професор Сер Doug Turnbull отримав відзнаку за заслуги у галузі здоров'я


Королівські титули 2016 : Род Стюарт врешті-решт дочекався Лейді Louise Casey та Лейді Jayne SeniorДовідка:

Орден Британської імперії

Лицарські ордени

Орден святого Георгія

Орден Будяка

Династія Уиндзор

Династія Загсен-Кобурґ-Ґота

Крокет


Також читайте:

Гамильтона висунули на лицаря Гамильтона висунули на лицаря22.11.2020
Квіткова Виставка Челсі у повному розпалі

Королівські відзнаки 2015

Елізабет ІІ святкує 90-річчя

День Співдружності: Королева закликає тісніше тулитись під

Елізабет ІІ - найтриваліший монарх Британії

Демократія: Кемерон призначив 45 нових лордів

Як чинна королева Великої Британії салютувала нацистам

Королева відвідує історичну батьківщину

Букінгемський Палац оприлюднив офіційні фото Принцеси

Принцесу Шарлот похрещено


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36492850Всі новини