Всі новини     Неділя, 12 червня 2016 - 18:10

Британські татусі найгірші у світі

Британські татусі найгірші у світі

За даними звіту останнього світового дослідження у питанні догляду за дітьми, британські татусі виявились найгіршими серед усіх татусів у розвинених країнах світу у питанні догляду за дітьми.За кожну годину, яку середньостатистична британська матір витрачає на догляд своєї дитини, батько дитини витрачає тільки 24 хвилини.

Дослідження вивчало поведінку батьків у пʼятнадцятьох розвинених країнах світу, серед яких британці виявились найгіршими.

На першому місці у рейтингу вийшли португальські татусі, котрі на кожну мамину годину догляду за дитиною, самі приділяють дитині 39 хвилин.

Проте, якщо взяти до уваги загальну пропорцію хатної роботи, то тут британські татусі вийшли на одне з провідних місць. На кожну годину, яку британська матір витрачає на хатну роботу, татусь витрачає 34 хвилини. Це кладе британських татусів на п'яте місце у рейтингу.

Дане дослідження було проведене інститутом під назвою «Fatherhood Institute» (інститут батьківства). Дослідження клало собі за мету порівняння різних факторів у різних країнах світу та вивчення питання гендерної рівності.

Якщо порівнювати сьогоднішній звіт зі звітом 2010 року, то загальний рейтинг СК знизився на три місця і на даний час СК перебуває на дванадцятому з двадцяти двох місць.

Серед п'ятірки найкращих у цьому дослідженні країн, перебувають країни Скандинавії, де Швеція утримує перше місце.

Дослідники виявили три головні чинники, які мають найбільший вплив на проблему гендерної рівності у Сполученому Королівстві. Цими чинниками є нерівність у оплаті праці між чоловіками та жінками, нерівність у системі надання батьківських відпусток, а також те, що сімейні послуги у СК є орієнтовані радше на матерів ніж татусів.

Учасники дослідження кажуть, що чітко вираженим тут фактом є той, що сьогоднішні тати хочуть відігравати все більшу роль у вихованні та догляді за своїми дітьми, але цього також хочуть і мами. Якщо порівнювати з іншими країнами, Сполучене Королівство ніяк не спромоглось створити структури підтримки сім'ї, метою яких було б досягнення більшої рівності між батьками у сфері догляду за дітьми. А це питання є дуже важливим для майбутнього кожної дитини.

За словами дослідників, Велика Британія мусить зробити у цьому плані ще дуже багато роботи.

Нерівність у оплаті праці між жінками та чоловіками у Британії, кладе країну на п'ятнадцяте з двадцяти двох місць. Середньо-статистична різниця у оплаті праці чоловіків та жінок у СК на даний час складає 17.5%, тобто чоловіки отримують набагато більшу зарплату.

Найменша різниця у оплаті праці між чоловіками та жінками існує у Новій Зеландії, де вона складає 5.6%.

Публікація цього звіту відбувається напередодні світового Татового Дня, який окремі люди відзначають 19 червня кожного року.

Дослідники закликають уряд Сполученого Королівства робити більше у плані подолання зазначених проблем.

В уряді ще закім жодним чином на це не відреагували.


Подібні статті:

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

Батькові присудили випробувальний термін за побиття дітей


Кемерон оприлюднив плани подолання гендерної нерівності

Королівські відзнаки на честь дня народження королеви

Зростає кількість різдвяних зачать

Дідусі й бабусі також отримуватимуть батьківську відпустку

Міграційні правила відділяють 15 тисяч дітей від їх батьків

джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/british-fathers-are-the-worst-in-the-world-study-says-a7077806.htmlВсі новини