Всі новини     Понеділок, 13 червня 2016 - 09:36

Нові правила шкільної форми дозволять хлопчикам одягати спіднички

Нові правила шкільної форми дозволять хлопчикам одягати спіднички

За ініціативою центрального уряду, спрямованою на забезпечення гендерної рівності, від тепер, на території Англії учні від п'ятирічного віку зможуть самі обирати що їм одягати, штани чи спіднички.Вісімдесять державних шкіл, серед яких сорок є початковими, від тепер працюватимуть за принципом гендерного нейтралітету.

На даний час вже багато шкіл Англії дозволяють дівчатам носити штани, а від сьогоднішнього дня хлопці також матимуть дозвіл носити спідниці.

Першою школою, яка взяла на озброєння таку політику, є бирмінгемська школа під назвою «Allens Croft School».

Християнські організації висловлюють занепокоєння у такій зміні культури шкільного одягу. Представники цих організацій кажуть, що введення такої політики може створити прецедент гендерного спантеличування серед дітей та підлітків і матиме негативний вплив на їх виховання та становлення особистостей.

З іншого боку, організації, котрі пропагують поширення якомога ширшого розмаїття, стверджують, що традиційний підхід до питання шкільної форми у сучасній освіті, створює відчуження у дітей лесбіянок, геїв, бісексуалів та транссексуалів.

На початку цього року, Брайтон Коледж, який є незалежною школою, зробив офіційну заяву, у якій йшлося про те, що керівництво закладу вирішило відійти від традиції та дозволити будь-кому носити штани, спіднички, блюзи та сорочки.

У коледжі кажуть, що цей захід є реакцією на зміни у британському суспільстві, яке вже почало визнавати той факт, що окремі діти мають гендерну дисфорію.

Директор коледжу, пан Richard Cairns, у січні цього року оголосив, що після 170-річної традиції, обов'язкове правило носіння штанів для хлопців та спідничок для дівчат, скасовується.

Носіння шкільної форми у школах Англії є обов'язковим для всіх учнів у віці від 5 до 16 років.


Подібні статті:

Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони

Ofsted виявив понад 100 нелегальних шкіл у Англії

Суд врятував батька від сплати штрафу за відсутність доньки

Як у британських приватних школах зросли ціни за останні 25

Уряд відрікся від перетворення всіх шкіл на академії

Шкільний Міністр не зміг відповісти на питання 11-річних

Понад 30 тисяч учнів не з´являться у школах

Міністри змушені скасувати екзамени через шпаргалку


Англійські учні від 4-річного віку отримуватимуть обов'язкову сексуальну освіту


джерело: http://www.dailymail.co.uk/newsВсі новини