Всі новини     Понеділок, 13 червня 2016 - 12:39

У суботніх сутичках звинувачують 150 руских фанатів

У суботніх сутичках звинувачують 150 рускіх фанатів

За офіційними даними французької поліції, суботні сутички між футбольними фанатами були спричинені прихильниками збірної рускої футбольної команди.
Десять людей, серед яких шість британців, три французи і один австрієць, на даний час перебувають у поліцейському ізоляторі міста Марселя і у найближчому майбутньому постануть перед судом.

Про це повідомляє прокурор Марселя, пан Brice Robin, який також повідомив, що також ще було заарештовано двох руских.

За останніми повідомленнями, під час триденних сутичок зазнали поранень 35 людей, четверо яких було важко поранено.

Французька поліція неодноразово застосовувала сльозогінний газ.

Прокурор Робин, під час своєї прес-конференції сказав: "Ці люди [рускі] були добре підготовленими для миттєвих насильницьких дій. Я наголошую: вони дуже добре підготовлені.".

Більшість з 35 поранених людей є прихильниками англійської збірної.

Прокурор також повідомив, що двох росіян вже було вислано з країни.

Один 50-річний англієць перебуває у надважкому стані. Він отримав кілька важких пошкоджень головного мозку після того, як на нього напали рускі фанати, котрі були озброєні металевими палицями.

Одним з заарештованих був 16-річний британець, якого заарештували за те, що він жбурляв пляшками у поліцію під час сутичок. Він, наразі, перебуває у ізоляторі і поліція звернулась з проханням до УЄФА аби ті скасували всі його майбутні квитки на Євро 2016.

Загалом, через ці сутички, було заарештовано 20 людей.

У суботніх сутичках звинувачують 150 рускіх фанатів Перепалки, у яких брали участь англійські фанати у портовій частині Марселя


Прокурор заявив, що не вважає, що рускі хулігани були професіоналами, але каже, що вони "екстремали". За його словами, на матчі у Марселі були присутніми 12 тисяч руских фанатів, котрі прибули у місто на потязі.

В УЄФА заявили, що проводять розслідування вчинків прихильників рускої збірної під час суботнього матчу. Вони кажуть, що існує можливість заборони участі обидвох команд, якщо сутички між їх прихильниками продовжуватимуться у майбутньому.

УЄФА також розпочала дисциплінарну процедуру проти Російського Футбольного Союзу за навмисні заворушення їх прихильників, расистську поведінку та застосування феєрверків під час матчу.

Центральний французький уряд закликав влади своїх міст, у яких проходять матчі, заборонити продаж алкоголю біля стадіонів та у фан зонах.

Французький Міністр Внутрішніх Справ називає таку поведінку фанатів "неприйнятною".

У центральному британському уряді заявили, що готові надіслати додатковий контингент своїх поліцейських на допомогу французьким, якщо виникне таке прохання з боку влади Франції.

У суботніх сутичках звинувачують 150 рускіх фанатів Бійка фанатів на стадіоні після суботньої гри

Також читайте:

Анґлії висунено звинувачення за порушення під час гри Анґлії висунено звинувачення за порушення під час гри8.07.2021
Євро 2016: англійські фанати проти французької поліції

ACAS радить компаніям бути щедрими та гнучкими під час

Футболісти збірної Уельсу увійшли у Євро 2016

Фанати Лейстера вперше спричинили землетрус у 0.3 бали

Скандал з обсиканням на фестивалі у Cheltenham

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36515213Всі новини