Всі новини     Вівторок, 14 червня 2016 - 10:02

Референдум ☀ Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Референдум ☀ Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Лідер лейбористської партії Сполученого Королівства, пан Джеремі Корбин, закликає всіх активістів та прихильників лейбористів голосувати за продовження членства СК у Євросоюзі.Пан Корбин заявив, що має намір видати негайний заклик лейбористському рухові, докласти всі зусилля у кампанії на підтримку голосування за продовження Британією членства у ЄС.

До лейбористських активістів у кампанії за продовження членства у ЄС мають також долучитись і лідери найбільших британських профспілок.

Референдум відбудеться 23 червня цього року.

На противагу цьому, учасники кампанії за вихід зі складу ЄС впевнені, що прихильники лейбористської партії є для них вирішальною масою, якщо вони хочуть виграти референдум. Проте, окремі з учасників кампанії за вихід кажуть, що занепокоєні тим, що багато з цих людей просто не прийдуть голосувати.

Вчора, колишній Прем'єр-міністр Сполученого Королівства, пан Ґордон Браун, закликав прихильників лейбористської партії, прийти та проголосувати за продовження членства СК у Євросоюзі.

Пан Браун сказав, що продовження членства СК у ЄС є "у інтересах людей цієї країни, де лейбористи мають продовжити боротьбу за покращення прав та умов робітничого класу, не тільки у Британії, а й на території всієї Європи".

За останніми опитуваннями, більшість лейбористів схильні голосувати за продовження членства. Проте, серед них є чимало таких, котрі все ще не до кінця визначились, як їм голосувати і може бути так, що вони проголосують за вихід, чого найбільше бояться високі чини лейбористської партії.

Недавно, кілька дуже впливових лейбористів підписали лист, у якому звернулись до своїх прихильників з закликом, що якщо СК залишить ЄС, під загрозою стоять 525 тисяч робочих місць у публічному секторі британської економіки, бо радше за все, голосування за вихід спричинить глибокий економічний спад.


Також читайте:

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36523759Всі новини