Всі новини     Вівторок, 14 червня 2016 - 12:37

Європейський суд захистив урядове обмеження виплати допомоги на дітей мігрантів ЄС

Європейський суд захистив урядове обмеження виплати допомоги на дітей мігрантів ЄС

Після того, як британський уряд оголосив про запровадження для громадян ЄС обов'язкової перевірки їх статусу, як постійних мешканців на території СК, перед тим, як вони можуть отримувати допомогу на дитину (child benefit) та повернення податку для дитини (child tax credit), Єврокомісія звернулась до одного з європейських судів за роз'ясненням того, чи ця перевірка не є дискримінацією громадян ЄС, бо стосовно самих британських громадян така перевірка не запроваджується.У січні цього року, у результаті перемовин прем'єр-міністра Сполученого Королівства, пана Дейвида Кемерона, з лідерами інших країн Євросоюзу, він зміг вибороти право запроваджувати обмеження на отримання різної державної допомоги громадянами ЄС.

Одним з таких обмежень є право уряду СК призупиняти виплату державної допомоги на дитину та призупиняти повернення податку для дітей громадянам ЄС, якщо їх діти не мешкають постійно на території СК, і якщо вони не мають права перебування у Сполученому Королівстві.

Тут йдеться мова про ситуацію, коли громадяни ЄС постійно мешкають на території Сполученого Королівства, але не працюють. Від 2004 року, такі громадяни не мають права постійно перебувати на території СК.

У Сполученому Королівстві головним чином існує два види допомоги, яка стосується всіх дітей. Одна з них відома, як допомога на дитину (child benefit), а друга відома, як податкове кредитування або повернення податку для дитини (child tax credit).

Допомога на дитину (Child Benefit) у Сполученому Королівстві нараховується на всіх дітей, котрі разом зі своїми батьками легально мешкають на території СК. Допомога нараховується на щотижневій основі та становить £20.70, якщо у вас одна дитина і якщо річна зарплата того з батьків, який отримує найбільше не перевищує 50 тисяч фунтів.

Згідно з чинним законодавством, якщо для прикладу річна зарплата найбільш оплачуваного з батьків становить 30 тисяч фунтів і в сім'ї одна дитина, то батьки отримують £20.70 щотижня. Якщо вони мають двох дітей, щотижня їм нараховується £34.40. Якщо у них троє дітей, щотижня їм нараховується £48.10. Якщо вони мають четверо дітей, вони отримують щотижня £61.80, а якщо п'ятеро дітей, то їм щотижня нараховують £75.50. І так далі.

Суд Європейського Союзу прийшов до висновку, що дане урядове обмеження є цілком законним і не суперечить жодним європейським нормам. Основою даного судового рішення є "право країни-члена на захист своїх власних державних фінансів".

Прихильники кампанії за продовження членства СК у Євросоюзі дуже щиро вітають дане судове рішення і вважають, що воно дуже допоможе схилити багатьох у Британії на їх бік, під час голосування на референдумі у четвер наступного тижня.


Довідка:

Суд Європейського Союзу


Також читайте:

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Повертайтесь назад до Польщі

Компанію MiHomecare можуть змусити виплатити сотні тисяч

Європейський суд: подорож на працю є праця

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Жінку посадили за брехню що у неї 11 дітей

БЮДЖЕТ - 2016

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36526158Всі новини