Всі новини     Середа, 15 червня 2016 - 11:23

У британських студентів знижується довіра до університетів

У британських студентів знижується довіра до університетів

Дослідження під назвою Огляд Студентського Академічного Досвіду (Student Academic Experience Survey), яке проводилось, Інститутом Політики Вищої Освіти (Higher Education Policy Institute) та Академією Вищої Освіти (Higher Education Academy), загалом опитало 15 тисяч студентів.Тільки третина британських студентів вважають, що отримують рівень освіти, який відповідає ціні, яку вони платять за навчання в університетах країни.

Результати дослідження показують, що з часом відчуття того, що у своїх університетах, студенти отримують відповідний до оплати рівень знань, за останні 4 роки впало на 16%, від 53% у 2012 році, до 37% у цьому році.

Зниження якості освіти найбільше пов'язують з надто малою кількістю навчальних годин на окремих курсах.

Найнижчий рівень відчуття відповідної якості освіти припадає на університети Англії, де рівень задоволення складає тільки 32%, а оплата за кожний рік навчання, майже в усіх університетах, для британських та європейських громадян, складає 9 тисяч фунтів.

Цей рівень оплати було збільшено від 3 тисяч до 9 тисяч у 2010 році, після того, як лейбористи програли вибори і до влади прийшов коаліційний уряд ліберал-демократів та консерваторів. Перед виборами 2010 року, ліберал-демократи обіцяли всім, що ніколи не підійматимуть оплату за навчання в університетах. Проте, десь через рік після виборів, вони проголосували за збільшення горішньої межі оплати до 9 тисяч фунтів, тобто у три рази.

Тоді ліберал-демократи разом з консерваторами аргументували збільшення цін за оплату навчання в університетах Англії тим, що це дозволить університетам піднести якість освіти та свій престиж.

Сьогоднішнє, та низка інших, недавніх та вельми впливових досліджень вищої освіти Англії, свідчать про те, що в супереч твердженню політиків, підняття цін на навчання, спричинило тільки підняття рівня жадібності керівництва англійських університетів та зниження якості освіти.

В університетах Шотландії навчання безкоштовне. Рівень задоволення студентів там складає аж 65%, тобто майже у два рази вищий ніж у Англії.

Якщо ви хочете навчатись в університеті Шотландії безкоштовно, вам потрібно там прожити принаймні 5 років.

Чинний уряд консерваторів зараз пропонує підвищення цін за навчання в університетах Англії навіть ще вище ніж 9 тисяч фунтів.

Проте, за результатами останніх опитувань, у британському суспільстві існує дуже велика опозиція щодо подальшого підвищення цін у сфері вищої освіти.

Згідно з вище зазначеним дослідженням, найбільше на якість освіти скаржаться студенти, котрі навчаються на курсах історії, лінгвістики та інших соціальних наук, які мають вельми малу кількість навчальних годин.

Більшу якість освіти мають курси, серед яких фізичні науки, інженерія та медицина, які за звичай мають більшу кількість навчальних годин.

За словами учасників дослідження, студенти надають велике значення кількості годин навчання. Окремі курси в окремих університетах надають тільки 8 чи навіть менше навчальних годин на тиждень.

Дослідження показує, що за останні чотири роки від початку дії вищої оплати за навчання, кількість навчальних годин зменшилась. Як кажуть: більше грошей, менше роботи.

У звіті також зазначається, що студенти, котрі є представниками етнічних меншин не задоволені якістю освіти ще більше.

У Міністерстві Університетів центрального уряду закликають університети до більш прозорої системи прийому на навчання та закликають університети оприлюднювати більше інформації про те, кого саме приймають на навчання та на якій основі.

Аналіз доступних даних показує, що зі всіх заяв 18-річних абітурієнтів, котрі намагались вступити у оксфордський університет, 1'205 місць дістались студентам з п'яти найпрестижніших територій. Тільки 70 місць дістались тим, що мешкають у найменш престижних регіонах країни.

Абітурієнти з п'яти найпрестижніших регіонів отримують більше місць у Оксфорді, ніж зі всіх інших територій разом взятих.

Загалом, зі всіх 1'857 місць, тільки 35 чорношкірих та 130 азійських абітурієнтів було зараховано на навчання у цей університет.

У багатьох інших університетах Британії спостерігається дуже подібна ситуація.


Також читайте:

Зарплата чорних на 20% нижча Зарплата чорних на 20% нижча11.12.2020
Батько все ж таки сплатить штраф за поїздку доньки у відпустку

Петиція про студентські кредити вже перейшла 100 тисячний

Британські університети падають у рейтингу

20 Найнедоступніших університетів Британії

Професор Університету Манчестера працює порнозіркою

У Британії знижується кількість випускників відмінників

Більші борги відбивають бідніших студентів від університетів

«Скляна підлога» захищає середні класи від соціальної

Заяви до університетів будуть анонімними

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36480882Всі новини