Всі новини     Середа, 15 червня 2016 - 14:59

Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій

Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій

Сьогодні на річці Темзі відбувається «морський бій» між протилежними таборами, котрі агітують за та проти Європейського Союзу.
Лідер партії ЮК?П, пан Найджел Фараж, який є одним з найактивнішим агітаторів за вихід Британії з Євросоюзу, та політичний активіст і артист, Сер Bob Geldof, який виступає на боці прихильників продовження членства Британії у Євросоюзі, сьогодні обмінювались образами у так званій "водяній баталії" через майбутній референдум.

Пан Фараж сьогодні вирішив стати на чолі флотилії рибальських човнів на річці Темзі, яка проходить крізь Лондон, з метою заклику парламенту відібрати назад контроль над британськими водами, які за словами пана Фаража, тепер належать Єврокомісії.

Але його легендарний прохід не виявився таким гладким та успішним через те, що на зустріч йому вирушила армада протилежного йому табору «Залишаємось», який виступає за продовження членства у ЄС, тобто флотилія, на чолі якої стоїть рок-зірка, Сер Боб Ґилдоф [часом Джилдоф].

Сер Боб верещав у рупор, що пан Фараж не є ніяким захисником інтересів британських рибаків.

Йому у відповідь, пан Фараж верещав у рупор, що Сер Ґидлоф цькує з "озлиднілих через Європу рибаків".

Флотилія пана Фаража, яку було організовано кампанією «Рибалки За Вихід» (Fishing for Leave), вирушила до Лондона ще вранці минулої п'ятниці з порту Рáмзґейт (Port of Ramsgate), який розташований на південному-сході Англії, не далеко від портового міста Довер, і сьогодні, приблизно о пів на першу, дісталась до Палацу Уестмінстера.

Журналісти, котрі стежили за перепалкою між двома протилежними таборами, повідомляють, що під час обміну надто гучними та різкими образами, різні човни почали обливати один одного з водяних шлангів.

Після цього у центр баталії був змушений увійти поліцейський човен, метою якого було утримувати човни "ворожих" таборів якомога далі один від одного.

Водяна перепалка тривала не дуже довго.

Сер Боб Джилдоф вигукував, що: "Британія заробляє набагато більше грошей від риболовлі, ніж будь-яка інша країна Євросоюзу. Британія має другу, після Данії, найбільшу квоту на риболовлю. Ти не друг рибаків. Ти був у Комітеті Рибальства Європейського Парламенту і був присутнім тільки на одному з 43 засідань. Ганьба.".

Пан Фараж обізвав слова Сер Джилдофа "ганебними та огидними" і верещав, що він хоче, аби СК повернуло собі контроль над своєю рибою.

Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій Ще одна зірка, Joey Essex була на одному з човнів «Виходимо»Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій Кампанія «Залишаємось» також мала великий контингент човнів під час "битви"Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій Сер Боб Джелдоф атакував огиду пана Фаража до ЄС та його смак до пиваРеферендум : У Лондоні на Темзі морський бій 30 Човнів кампанії «Залишаємось» вирушили з міста Southend (на схід від Лондона)Референдум : У Лондоні на Темзі морський бій Рибалки кампанії «Виходимо» кажуть, що ЄС "спорожнює" їх промисловістьПодібні статті:

Референдум ? Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТ? ЄС» 43%

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36537180Всі новини