Всі новини     П'ятниця, 17 червня 2016 - 12:09

У Йоркшиа вбито члена Палати Громад

У Йоркшиа вбито члена Палати Громад

Члени Палати Громад британського парламенту сьогодні відклали на бік всі свої суперечки аби вшанувати одну з молодих та найбільш перспективних своїх колег, пані Jo Cox, яку вчора було вбито на вулиці на території її рідного округу у графстві Yorkshire.Пані Джóу Кокс, 42 роки, була членом Палати Громад від лейборстської партії.

Чоловік, якого було затримано за підозрою у цьому вбивстві, на даний час перебуває у поліцейському ізоляторі. Поліція проводить розслідування мотивів вбивства, котрі, ймовірно, мають радикально правий ґрунт. У поліції також кажуть, що у цій справі наразі більше нікого не розшукують.

Пані Кокс, яка приймала активну участь у кампанії допомоги сирійським біженцям, отримала смертельні поранення від трьох пострілів біля своєї депутатської приймальні, яка розташована у місті Birstall, у Західному Йоркшиа.

Підозрюваного було затримано на місці злочину. Його називають, пан Thomas Mair. Його вік 52 роки. Повідомляють, що під час пострілів, він вигукував «Britain First» [Британія Понад Усе]. Загалом, він випалив у паню Кокс три кулі з близької відстані і потім встромив у неї ножа.

Британський щоденник «The Independent», з посиланням на джерела у поліції, повідомляє про можливу зацікавленість пана Миа радикально правою ідеологією.

Прем'єр-міністр Великої Британії, пан Дейвид Кемерон, та лідер опозиції, пан Джеремі Корбин, особисто вшанували пам'ять пані Кокс.

Пані Кокс залишила на цьому світі двоє маленьких дітей. Вона вперше виборола місце у Палаті Громад на парламентських виборах у минулому році.

Вбивство пані Джоу Кокс є першим фатальним нападом на члена британського парламенту за більше ніж 25 років.

Обидва табори агітації за та проти перебування Британії у складі ЄС, сьогодні призупинили свої кампанії на знак пошани пані Кокс.

Прапори в урядовому кварталі Лондона, відомому, як Whitehall, спущено на половину звичайної висоти.

Чоловік пан Кокс, Brendan, сказав, що його сім'я "кожну хвилину свого життя" працюватиме задля "боротьби з ненавистю", через яку загинула його дружина.

Він сказав: "Джоу вірила у кращий світ і вона боролась за цей світ кожний день, з усією повнотою своєї енергії та з таким завзяттям, на яке неспроможні багато людей. Понад усе, вона бажала двох речей. Вона бажала аби наші безцінні дітки купались у щирому коханні і бажала аби ми всі об'єднались задля боротьби ненависті, через яку вона загинула. Ненависть не має віри, раси та релігії. Ненависть є отрутою.".

Пан Корбин сказав: "Пані Кокс померла під час виконання своїх державних обов'язків у самому серці нашої демократії. Упродовж найближчого часу, будуть знайдені відповіді на питання про те, як і чому вона померла. Проте, зараз, всі наші думки з її чоловіком та двома її діточками. Вони виростатимуть без неї, але вони можуть надзвичайно пишатись тим, що вона робила, чого вона досягла та за що вона боролась.".

Пан Кемерон додав: "Вона дуже палко піклувалась про біженців та дуже переймалась тим, як ми маємо доглядати сирійських біженців та робити правильні речі у цьому світі. Вона була зіркою для своїх виборців, зіркою у парламенті та зіркою у Палаті Громад.".

На даний час, поліція відмовляється спекулювати на мотивах вбивства пані Кокс, але свідки повідомляють, що чули, як її вбивця вигукував нацистські заклики, які можуть мати стосунок до радикально правої партії під назвою Британська Націоналістична Партія (BNP).

Пані Джоу Кокс була високо профільним борцем за права сирійських біженців та боролась за те, аби змусити центральний уряд приймити на свою територію більше біженців.

У Йоркшиа вбито члена Палати Громад Пан Томі Миа, 52 роки, якого поліція утримує за підозрою у вбивстві.Довідка:
БРИТАНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ПАРТІЯ: засадничі причини зростання правих радикалів, їх сучасна природа і перспективи

Британська_національна_партія


Подібні статті:
Пожертви на допомогу родині вбитого продавця перевалили

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

Ризик повернення Англії до жорсткого расизму

Мет Поліцію зобов´язали заплатити за расизм

Лондонську поліцію розслідуватимуть за расизм

Ізраїль потрібно перенести у Сполучені Штати

джерело: http://www.independent.co.uk/news/ukВсі новини


 go home