Всі новини     Середа, 06 липня 2016 - 00:00

Мене звати «Смерть зрадникам, волю Британії»

Мене звати «Смерть зрадникам, волю Британії»

Чоловік, якому було висунуто звинувачення у вбивстві члена Палати Громад від лейбористської партії, пані Джóу Кокс, в суботу зранку з'явився у Мировому Суді Уестмінстера.Коли до нього звернулись з проханням підтвердити свої особисті дані, він сказав: "моє ім'я Смерть зрадникам, воля Британії".

За повідомленням Поліції Йоркшиа, під час нападу на пані Кокс також було поранено 77-річного чоловіка, який намагався їй допомогти. На даний час, стан його здоров'я залишається стабільним.

Вбився пані Кокс, пан Томас Миа, 52 роки сьогодні з'явився у Мировому Суді Уестмінстера. Йому інкримінують чотири злочини, серед яких вбивство, спричинення значних тілесних пошкоджень, володіння зброєю та володіння наступальними видами зброї.

Під час його першої появи в суді, коли до нього звернулись з проханням підтвердити свої особисті дані, він відмовився назвати своє справжнє ім'я, а замість того сказав: моє ім'я «Смерть зрадникам, воля Британії». Він також відмовився назвати свою адресу та дату народження. Коли його запитали знову, він повторив ту ж саму фразу.

Він не повідомив про те, що сам визнає себе винним.

Його адвокат, пан Keith Allen, у суді повідомив, що прохання про правову допомогу для нього, офіційно було відправлено.

Уестиинстерський Мировий Суд є найважливішим мировим судом Британії.

За повідомленням британського щоденника Індепендент, пан Миа придбав посібник з виготовлення вогнепальної зброї. Цю літературу він придбав у однієї неонацистської групи.

Група за цивільні права у США під назвою Southern Poverty Law Centre (Південний Центр Закону Бідності) представила квитанції, котрі засвідчують, що пан Миа придбав у них цю літературу. На квитанціях є його ім'я. Під час придбання літератури, він стверджував, що є представником нео-нацистської групи під назвою neo-Nazi National Alliance.

Квитанції показують, що пан Миа, через поштові перекази, придбав літератури, загалом на суму 670 американських доларів. Цю літературу він придбав у групи Домінація Білої Раси, яка до 2013 року була однією з найбільш масових нео-нацистських організацій у США.

Серед літератури, яку він придбав, є багато публікацій та посібників про виготовлення вогнепальної зброї, вибухівки та запалів.

Серед літератури, яку придбав пан Миа, згідно з квитанціями, є також і одна з книг Адольфа Гітлера, Ich Kampfe (я борюся), яку у часи Другої Світової Війни давали всім членам нацистської партії Німеччини.

Всю цю літературу пан Миа повільно накопичував у себе у період між 1999 та 2003 роками.

Пан Миа також мав зв'язки з клубом під назвою “Springbok Club”, який є організацією, яка раніше захищала верховенство білої раси у Південній Африці. Ця група недавно активно виступала проти Європейського Союзу. Проте, після вбивства пані Кокс, вони виступили з заявою про те, що офіційно засуджують це вбивство. Ця британська група представляє себе, як захисника вільної ринкової економіки, патріотизму та виступає проти політичної коректності.

У зв'язку з цим вбивством, на поверхню виринув малюнок чоловіка, якого більше знають, як Томі (Tommy). За словами тих, хто його знає, він представляє собою дуже спокійну та турботливу людину. Його пів-брат, пан Duane St Louis, 41 рік, який має змішане расове походження, стверджує, що Томі був навіть волонтером у місцевій школі, де він надавав допомогу дітям-інвалідам. Він туди часто приходив упродовж кількох років і жодного разу не проявляв там жодних расистських чи нацистських поглядів. Пан Дуан описує Томі, як відданого сина, який двічі щотижня робив покупки для своєї матері.

Пан Миа виховувався своєю мамою, Мері, та своєю бабусею, Гелен, яка померла у 1996 році. Обидва брати жили у пів-причепленому будинку (semi-detached) на території маєтку під назвою Fieldhead, який розташований у містечку Birstall, десь 15 хвилин ходьби від того місця, де він вбив пані Кокс. Після того, як померла бабуся, Томі жив самотньо. Він ніколи не одружувався. Колись у нього була кохана дівчина, але його друг її у нього відбив і він тоді сказав, що більше ніколи не закохуватиметься.

Пори те, що пан Миа прожив у тому ж самому будинку упродовж 40 років, його сусіди дуже мало що про нього знали. Взагалі, у Англії це є вельми звичним явищем. Ви можете біля когось прожити все своє життя і не матимете жодної уяви про те, чим ця людина займається чи що вона робить взагалі.

Окремі з сусідів описують Томі, як дуже ввічливого та спокійного чоловіка. Йому подобалось садівництво. Часто ділився своїми знаннями з іншими. Він також дуже часто відвідував свою місцеву бібліотеку, де користувався комп'ютером та читав багато літератури.

Нещодавно виявилось, що пан Миа мав проблеми з ментальним здоров'ям. Принаймні, так стверджують детективи.

Мама пана Миа, на даний час у великому шоці і відмовляється взагалі з будь-ким розмовляти. Одна з місцевих жінок, яка не бажала вказати свого імені, стверджує, що пан Миа був відданим сином, він міг кілька миль пройти до будинку матері, принести їй харчі та інші речі з супермаркету і потім повернутись назад до дому здолавши вельми велику відстань. Останнього разу він був у своєї мами в середу, за день до скоєння злочину.

Сусідка матері також стверджує, що цей вчинок був абсолютно не подібний на того Томі, якого вони всі знали упродовж тривалого часу. Він ніколи не мав жодних проблем з поліцією. Вона каже, що він практично весь час "жив" у бібліотеці і любив писати свої власні оповідання.

Мене звати «Смерть зрадникам, волю Британії» Пан Томас Миа у Мировому Суді Уестмінстера (в середині)Також читайтеджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crimeВсі новини