Всі новини     Вівторок, 21 червня 2016 - 17:44

Принаймні 23 роки за вбивство доньки

Принаймні 23 роки за вбивство доньки

Чоловіка, який забив свою шестирічну доньку, сьогодні засудили до довічного ув'язнення, з мінімальним терміном 23 роки.Пан Ben Butler завдав своїй шестирічній доньці Ellie надзвичайно важкі пошкодження головного мозку, у той час, коли він залишився за нею доглядати.

Пан Батлер, 36 років, мешкав разом зі своєю донькою та подругою у містечку Sutton, яке розташоване у південно-східному Лондоні, коли у жовтні 2013 року вчинив жорстокий та дикий напад на доньку.

Його, разом з його коханкою, пані Jennie Gray, було визнано винними також у жорстокості до дитини через значні пошкодження кісток плечей дівчинки.

Його коханку, пані Ґрей, котра мала вельми успішну кар'єру графічного дизайнера, було засуджено до 42 місяців позбавлення волі за приховування фактів та перешкоджання правосуддю.

Принаймні 23 роки за вбивство доньки Дівчинка Ellie Butler, яку було вбито її батьком


Пан Батлер раніше вже мав одне звинувачення за те, що, коли Елі була ще малятком, він дуже часто вдавався до її струшування. Проте, після того, як справу було відправлено у апеляційний суд, це звинувачення було відхилено за недоліком доказів.

Сам пан Батлер, під час оголошення вироку, викрикував, що він ні в чім не винний. Він стверджував, що його донька "надто гучно стрибала по хаті".

Його подруга також відхиляє звинувачення у свій бік і на слуханнях заявила: "Це велика помилка.".

Після того, як у пана Батлера та пані Ґрей відібрали їх доньку, через звинувачення у знущаннях, їм все ж таки, у 2012 році, вдалось виграти справу у Вищому Суді (High Court), який вирішив повернути їм доньку Елі. У поліції тоді заявляли, що це рішення може мати погані наслідки. Бабуся Елі, пані Linda Gray, у якої дівчинка, таємно від батьків, жила під час минулого судового процесу, також критикувала тодішнє рішення суду. Бен Батлер та Джені Ґрей не знали про те, що Елі тоді жила у своєї бабусі.

Під час судового засідання, пан Батлер та пані Ґрей стверджували, що їх донька сама була винна у своїй смерті, бо була надзвичайно "злою та лукавою дитиною".

Принаймні 23 роки за вбивство доньки

Принаймні 23 роки за вбивство доньки Подруга пана Батлера, пані Джені Ґрей Gray, яку було ув'язнено на 46 місяців за приховування фактів.


Принаймні 23 роки за вбивство доньки Пан Батлер та пані Ґрей намагались всіляко приховати смерть доньки та упродовж процесу часто брехали.


Під час слухань, присяжним розповідали, як пан Батлер, поза межами будь-якої стриманості, жахливо добивав свою доньку до смерті. Після того, як він усвідомив, що Елі вже мабуть була не жива, він цілих дві години не телефонував на 999, а замість того зателефонував до Джені Ґрей аби вона швидко поверталась з роботи. Вона працювала у лондонському сіті.

Після того, як вона прийшла, вони задумали знищити всі можливі докази вбивства Елі та влаштували все так, ніби вона сама випадково впала і вже після того зателефонували у швидку, яка часто у подібних випадках автоматично викликає поліцію.

Свідки, під час слухань, описували пана Батлера, як людину "з тваринним темпераментом", який міг вибухнути у будь-який момент.

У суді також йшлося про те, що він вельми часто бив і саму Джені Ґрей та кілька разів викидав її на вулицю.

Один з головних прокурорів CPS (Коронна Прокурорська Служба), пан Malcolm McHaffie, каже: "Ми мабуть ніколи не знатимемо про те, що насправді трапилось у останні години життя Елі, але CPS виклали переконливу справу аби показати, що її смерть була результатом навмисного жахливого насильства пана Батлера.".


Sutton на карті:
Також читайте:

Угорській няні дали чотири роки за трясіння дитини до смерті

Один зі старших лікарів брехав у суді щодо смерті дитини

Вбивцю ірландської студентки засуджено на життя

Чоловіка заарештовано за вбивство жінкиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36587103Всі новини