Всі новини     Середа, 22 червня 2016 - 09:25

Референдум ⁑ лідери 1280 підприємств закликають залишатись

Референдум ⁑ лідери 1280 підприємств закликають залишатись

Понад 1'280 голів та виконавчих директорів британських підприємств, серед яких директори 51 підприємства, котрі входять у першу сотку Футсі [FTSE 100], підписали лист, у якому закликають аби британці голосували за продовження членства у Євросоюзі.Даний лист з'явився сьогодні у британському щоденнику Таймс [The Times].

Референдум відбудеться завтра, 23 червня.

Кампанія «Залишаємось» каже, що дане звернення дуже добре демонструє "безпрецедентну" підтримку на свою користь дуже великої частини британської економіки.

Сьогоднішній день є останнім офіційним днем агітації.

Вчора ввечері на першому каналі БіБіСі, відбулись великі дебати, у яких приймало участь по три найвидатніших представники кожного табору. Найспекотнішими темами дебатів, як завжди, були міграція та економіка. У дебатах, серед інших, брали участь, новий мер Лондона Садик Хан (лейборист), який виступає за "Залишаємось", та колишній мер Лодона, пан Борис Джонсон (консерватор), який виступає за вихід.

У листі директорів, зокрема йдеться: "Ми знаємо. що наші фірми будуть набагато заможнішими та міцнішими у Європі. Наші причини дуже прості: підприємства та їх працівники отримують значну користь від того. що мають можливість безперешкодно торгувати у найбільшому ринку світу.
Ми знаємо, якщо Британія вийде з Євросоюзу, це означатиме, що наші підприємства будуть змушені заново встановлювати нові торгові зв'язки з європейським ринком та його підприємствами. Цей ринок має 500 мільйонів споживачів. Це не тільки зробить тисячі наших підприємств-експортерів збитковими, але й також наробить великої шкоди іншим підприємствам, котрі залежать від підприємств-експортерів.
Навіть ті, що хочуть вийти з ЄС, визнають, що Брекзит може призвести до економічної невизначеності та може покласти під ризик дуже багато робочих місць.
І саме тому, ми мусимо завтра, 23 червня, проголосувати за продовження членства у складі Європейського Союзу.".

За даними останніх опитувань, більшість британських підприємств схиляються у бік продовження членства, але є також багато підприємств, особливо малих та середніх, які виступають за вихід. Вони мотивують своє переконання тим, що великі підприємства мають набагато більші "м'язи" аби лобіювати європейських політиків на свою користь, а це є вельми шкідливим для малих та середніх підприємств, які для цього не мають таких великих та потужних ресурсів.

Індекс Футсі [FTSE] є індексом, або фактично переліком, всіх підприємств Лондонської Фондової Біржі. На фондових біржах торгують акціями підприємств. Першою соткою Футсі [FTSE 100] є сто найбільших підприєств, котрі є у переліку Футсі. Окрім Футсі 100 є також Футсі 250. Цей індекс вираховується підприємством під назвою FTSE Group. Перелік Футсі 100 не є сталим, через те, що не є сталими вартість підприємств.

Якщо ви йдете голосувати вперше, і хочете запевнитись аби ваш голос був врахований. не забудьте взяти з собою ручку, бо під час всіх виборів та інших голосувань, на дільницях у кабінах є тільки олівці, чиї сліди легко витираються. Організатори мотивують це тим, що олівці набагато довше та надійніше зберігаються та не висихають.


Додаткові статті на цю тему:

Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС

Останній найбільш нацистський плакат референдуму

Референдум ⁑ У Лондоні на Темзі морський бій

Референдум ⁑ Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Референдум ⁑ прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло

Michael Gove: членство у ЄС збільшить населення на 5 мільйонів

Борис Джонсон прирівняв цілі ЄС до цілей Адольфа Гітлера

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграціяджерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36592782Всі новини