Всі новини     Середа, 22 червня 2016 - 10:29

Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках

Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках

Організатори музичного фестивалю Ґлестонбері, який цими вихідними проходитиме на Поважній фермі, закликають гостей аби вони не поспішали через надзвичайно довгий корок, який утворився у напрямку фестивалю.Організатори кажуть, що чинна мокра погода та просочений ґрунт на під'їзді до Поважної ферми, спричинюють значні автомобільні корки та затримки. Але вони обіцяють, що зроблять все можливе аби покращити ситуацію.

Засновник фестивалю, пан Michael Eavis каже: "Ми звернулись до людей з проханням приїхати пізніше аби уникнути довгих корків.".

Виглядає так, що на відміну від минулорічного, цьогорічний Ґлестонбері буде вельми болотистим. Варто звернути увагу на те, що ці умови жодним чином не відлякують прихильників фестивалю.

Офіційне відчинення брами цьогорічного фестивалю відбулось сьогодні о восьмій годині ранку. Проте, люди повідомляють про значні автомобільні черги, через які їх добирання до ферми тривало понад сім годин.

У ці вихідні, Поважна ферма очікує сходження більше ніж сто тисяч людей. Події триватимуть п'ять днів.

Проте, багато шанувальників провели минулу ніч у намаганні дістатись на територію ферми.

Один чоловік каже, що вже у черзі понад чотири години і за цей час його автомобіль просунувся тільки на кілометр.

Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках На Поважній фермі у Ґлестонбері очікують нашестя понад сто тисяч людей


Інший чоловік, пан Steve Saunders. виклав на Туитері кілька фотографій з зображеннями ситуації на під'їзді до Ґлестонбері. Він написав: "Це фото кущів, якими ми користуємось вже другу годину. Це просто краса. Зараз ми думаємо про те, як маємо харчуватись у цих умовах і сперечаємось кого їсти першим ?"."

Організатор, пан Івіз каже, що "дуже сорі".

Проте, жодні з цих пригод ніяк не відлякують шанувальників Ґлестонбері, від'як всі ці пригоди та незручності є частиною того задоволення, яке люди від нього отримують. Минулого літа погода була вельми суха і вельми багато шанувальників казали, що не отримали повноцінного задоволення. Наразі виглядає так, що цього літа їм пощастить набагато більше.

Квитки на цьогорічний фестиваль розійшлись дуже швидко. Ціна за кожний квиток була 228 фунтів, плюс 5 фунтів за замовлення.

Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках Організатори кажуть, що навала трапилась через те, що люди намагались потрапити ще до того, як відчинили браму


Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках Люди вирішили грати у крокет аби пробити час


Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках Без коментарів


Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках Без коментарів


Ґлестонбері Ґлестонбері починається !


Карта розташування Поважної Ферми:
Також читайте:

Офіційна сторінка Ґлестонбері


Ґлестонберу 2016 - Хто, Де, Коли

Ґлестонбері 2016: квитки розійшлись за 30 хвилин

Як живуть у Ґлестонбері

Royal Ascot 2016 - Дамський день

Ґластонбурі можуть перенести на інше місце


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/ukВсі новини