Всі новини     Середа, 22 червня 2016 - 16:14

Якщо «Залишаємось» виграє Ryanair обіцяє дикі знижки

Якщо «Залишаємось» виграє Ryanair обіцяє дикі знижки

Ірландська авіакомпанія Ryanair обіцяє дуже великі знижки, якщо завтра на референдумі британці проголосують за продовження членства у Євросоюзі.Головний виконавчий директор Ryanair, пан Michael O’Leary, каже: "Якщо Британія проголосує за «Залишаємось», тоді буде найбільший за всі часи розпродаж квитків для всіх тих, хто бажає відвідати Європу. Ця знижка буде ще більш щедрішою для головних агітаторів «Виходимо», тобто для Бóрис Джонсон, Найджел Фарáж, та для Майкл Ґóув. Тобто для тих, котрі насправді нічого не знають про Європу і їм варто проводити там більше часу.".

У своєму інтерв'ю щоденникові Індепендент, пан О'Лері також сказав, що його компанія не розрослася б до таких розмірів, якби під час її розростання не було Європи, єдиного європейського ринку та спрощення і подолання багатьох перешкод, через які у інших країнах страждає бізнес.

Він стверджує, що низьким цінам на авіаперевезення потрібно завдячувати саме єдиному європейському ринкові. За його словами, Борис Джонсон та Майкл Ґоув хочуть вийти з Євросоюзу та повернутись назад у ті часи, коли була тільки British Airways і квитки коштували по £800.00.

Минулого місяця компанію Ryanair розслідувала лондонська поліція за їх акцію під назвою, “Brexit special”, коли вони виступили з пропозицією надати британцям квитки за €19.99 аби вони повернулись у Британію та проголосувати за продовження членства у ЄС.

У кампанії «Виходимо» називали цю пропозицією підкупом виборців через те, що компанія запропонувала знижку для пасажирів "з суто єдиною метою, що вони проголосують і проголосують саме за продовження членства у Європейському Союзі".

Пан О'Лері відхилив припущення, що "обумовлена пропозиція" була незаконною і каже: "У п'ятницю, після того, як референдум вщухне, дешеві квитки будуть доступні, як тим хто голосували за, так і тим, хто голосували проти.
Ми хочемо нагородити всіх. Ми закликаємо аби британці залишались у Європі. Ми вважаємо, що якщо вони проголосують за те аби залишитись, то ціни ще більше підуть на долину. Це також дозволить Ryanair ще більше інвестувати у СК, що створить більше робіт та матиме дуже позитивні наслідки для Британії взагалі.".

Прізвище О'Лері є історичним ірландським прізвищем. Якщо таке прізвище має на початку літеру О, після якої йде апостроф, то це історично означає "син" ( "син Лері" - [son of Leary]. O'Shea - син Шиа і так далі.


Довідка:

Ryanair скасовує ще 18 тисяч рейсів

Ryanair обмежує кількість багажу у салонах літаків

Компанія Ryanair

Дешеві авіалінії


Також читайте на тему Брикзиту:

Ryanair скасовує ще 18 тисяч рейсів

Ryanair обмежує кількість багажу у салонах літаків

Референдум ⁑ лідери 1280 підприємств закликають залишатись

Останній найбільш нацистський плакат референдуму

Референдум ⁑ У Лондоні на Темзі морський бій

Референдум ⁑ Корбин закликає лейбористів залишатись у ЄС

Референдум ⁑ прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/Всі новини