Всі новини     Четвер, 23 червня 2016 - 08:32

Через повіні, у Лондоні значні затримки транспорту

Через повіні, у Лондоні значні затримки транспорту

У зв'язку з дуже рясними дощами, зливами та грозами, у британській метрополії сьогодні зранку значні затримки та перебої у русі практично всіх видів транспорту.Місцеві повіні спостерігають не тільки у столиці, але й у багатьох частинах південного сходу Англії, зокрема у графствах Сарей, Кент та Есекс.

Упродовж минулої ночі, було зроблено понад 300 критичних дзвінків у порятункові служби, серед яких поліція, пожежна охорона та швидка. У Британії, у випадках повіні за звичай звертаються за номером 999 (або не нагальний 101 - у всіх країнах ЄС).

Метеорологічна британська служба (Met Office) видала сьогодні зранку застереження жовтого кольору (такі, що не несуть смертельної загрози).

За даними служби, у окремих районах південного сходу Англії спостерігають опади до 40 мм.

У річках, у містечках Bromley та Sidcup (південно-східна Англія, біля Лондона) та у місті Basildon, графство Есекс, що на схід від Лондона, спостерігають значне підвищення рівня води.

Потяги Gatwick Express, котрі сполучають Лондон з летовищем Ґатуик, працюють зі значними порушеннями у графіку та з затримками.

У самому Лондоні повіні призвели до затримок та скасувань окремих ліній Труби (лондонське метро). Окремі з наземних сполучень також працюють зі значними змінами у графіках.

Речник пожежної охорони Лондона каже: "Ми мобілізували вельми велику кількість наших команд для подолання перешкод, створених зливами та грозами. Ми також звертаємось до людей аби вони телефонували на 999 тільки у справді нагальних ситуаціях.".

Сьогодні зранку було тимчасово зачинено тунель Blackwall Tunnel, який проходить під річкою Темзою та сполучає Лондон з південним сходом Англії. Тунель було просто затопило.

За даними Мет Бюро, за минулу ніч на території СК загалом спостерігали принаймні тисячу блискавок. Речники бюро кажуть, що такі погодні умови спричинено дуже теплим та вологим повітрям, яке надходить з боку Франції. Як кажуть англійці, чомусь все погане завжди надходить з Франції.

Застереження Метео Бюро жовтого кольору залишатимуться до приблизно сьогоднішнього вечора.

У найближчі години, грози та зливи мають вщухнути і лондонці можуть знову побачити сонце та піти проголосувати на референдумі. Дільниці відчинено до 22:00.

Через повіні, у Лондоні значні затримки транспорту Лондон, біля станції London BridgeПодібні статті:

Шанувальники Ґлестонбері застрягли у величезних корках

Katie залишила 4 тисячі будинків без світла

Над південною Англією вирує Кéйті

Буревій Imogen зупиняє рух поромів у південній Англії

Над Британією вирує Френк


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36603508Всі новини