Всі новини     П'ятниця, 24 червня 2016 - 07:37

Британія виходить - Фунт переживає Чорну П'ятницю

Референдум - Британці голосують

У Сполученому Королівстві завершилось голосування на референдумі за вихід з Європейського Союзу. Зазначений на сторінці час, лондонський. Найсвіжіша інформація на початку сторінки, після цього речення.☀☀☀☀☀☀☀
07:37
У Британії оголошено остаточні офіційні результати референдуму за вихід Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу.
По відсотках: Виходимо - 51.9%, Залишаємось - 48.1%
По голосах: Виходимо - 17'410'742, Залишаємось - 16'141'241.
Загальна явка виборців склала 72%.

Результати по регіонах:

Шотландія:
Виходимо - 38%, Залишаємось - 62%

Північна Ірландія:
Виходимо - 44.2%, Залишаємось - 55.8%

Уельс:
Виходимо - 52.5%, Залишаємось - 47.5%

Англія:
Виходимо - 53.4%, Залишаємось - 46.6%

Лондон:
Виходимо - 24.7%, Залишаємось - 75.3%

☀☀☀☀☀☀☀
05:35
Виглядає так, що британці загалом так і вирішили вийти з Європейського Союзу. Розрив між голосами за і проти, на даний час, складає приблизно один мільйон. Курс фунту до долара опівночі складав 1.50, зараз він вже 1.33. Це є надзвичайно велике падіння за такий короткий час. Лондонська біржа відчиняється о 8:00. Що там творитиметься, дуже важко сказати.
На цей час опрацьовано дані на 355 дільницях зі всіх 382.
По відсотках: Виходимо - 51.9%, Залишаємось - 48.9%
По голосах: Виходимо - 15'991'507, Залишаємось - 14'890'095.
Розрив на користь Виходимо складає понад мільйон голосів, що є вельми суттєвим. Тим дільницям, де ще не пораховано результати, вже не вдасться багато змінити.
Дані показують, що загальна явка виборців склала 72%.
Британія ще ніколи на була так глибоко розділеною. У Шотландії практично кожна дільниця проголосувала за Залишаємось, де загалом за це виступило понад 62%. Це означає, що незабаром ми будемо мати ще один референдум у Шотландії за вихід з СК. Дуже подібна ситуація у Північній Ірландії, де ірландці також дуже масово проголосували за Залишаємось. Окремі північно-ірландські політики вже закликають до референдуму про об'єднану Ірландію.

☀☀☀☀☀☀☀
04:10
На цей час вже опрацьовано дані на 257 дільницях зі всіх 382.
По відсотках: Виходимо - 51.1%, Залишаємось - 48.9%
По голосах: Виходимо - 10'447'402, Залишаємось - 9'993'245
Дані показують, що загальна явка виборців склала 71%.
На більшості дільниць спостерігають дуже малу різницю у голосах між за і проти.

☀☀☀☀☀☀☀
00:07
Надійшли дані з Гібралтар. Залишаємось - 95.9%, Виходимо - 4.1%

☀☀☀☀☀☀☀

П'ятниця, 24 червня 2016

☀☀☀☀☀☀☀
22:25
Прем'єр-міністр, пан Дейвид Кемерон, після завершення голосування заявив, що залишатиметься на своєму посту попри будь-який результат голосування. Раніше, багато впливових політиків закликали його, якщо британці проголосують за вихід, він мав би піти у відставку через те, що він підтримував Залишаємось.

☀☀☀☀☀☀☀
22:14
Згідно з результатами екзитполу YouGov, який проводить опитування на виходах з дільниць, Залишаємось - 52, Виходимо - 48

Результати очікують з 382 дільниць.

☀☀☀☀☀☀☀

22:10
Виборчі дільниці зачинено. Починається підрахунок голосів.

Наразі надійшла інформація про те, що на Гібралтарах явка виборців склала 84%.

☀☀☀☀☀☀☀

19:29
Ця виборча дільниця розташована у пабі готелю Білого Коня (White Horse Inn), на хуторі Priors Dean, що у графстві Гемпшиа, яке розташоване на південному заході Англії, недалеко від міста Портсмаус. Якщо захочете пива, то відразу й проголосуєте.
Референдум - Британці голосують White Horse Inn, Priors Dean, Hampshire☀☀☀☀☀☀☀

17:32
Голова виборчої комісії СК, панночка Jenny Watson, є саме тією особою, якій доручено офіційно оголосити результати референдуму завтра, у п'ятницю, 24 червня, у приміщені міської ради Манчестера, якраз на самого Апостола Івана.

Вона каже, що це вже третій референдум, на якому вона має шану оголосити результати. Минулого разу, на референдум в Уельсі, їй довелось оголошувати результати, як на англійській, так і на уельській мовах (Кімру). Цей референдум проходив третього березня, дві тисячі одинадцятого року. Він був присвячений передачі законодавчих повноважень Національній Асамблеї Уельсу (уельський парламент).

Панночка Джені Уотсон повідомила медіа про те, що: "Якщо буде повторний перерахунок голосів, він буде тільки у окремих дільницях. Цей перерахунок можливий тільки тоді, коли щось там трапилось не так, а не тільки через те, що там надзвичайно маленька різниця між голосами за і проти. Загальнонаціонального перерахунку, у жодному випадку не буде."

Вона також повідомила, що за референдумом спостерігають представники з приблизно 40 країн. Вона каже: "Вони приїхали запевнитись, що у СК є демократія.".

Коли її запитали, що робити там, де дуже спекотно, вона відповіла: "Якщо спекотно, тоді спекотно і голосування не буде. Цей референдум є консультативним, а не обов'язковим до виконання, і я оголошу такий результат, який буде.".
Референдум - Британці голосують Панночка Джені Уотсон☀☀☀☀☀☀☀

16:58
Ця виборча дільниця розташована у містечку Halesowen, на території, яка відома, як Чорні Села (Black Country), що у графстві Західні Середні Землі (West Midlands), у центральній Англії.

Це дільниця №119. Але ні, вона не на кузові вантажівки. Вантажівка розташована тут, бо на її кузові генератор, який подає електроенергію у вагончик, який розташований поза вантажівкою. Саме у вагончику якраз і розташовано виборчу дільницю.
Референдум - Британці голосують☀☀☀☀☀☀☀

16:45
Тимчасова дільниця у автобусі у місті Kingston-upon-Hull, на узбережжі, у північно-східній Англії
Референдум - Британці голосують☀☀☀☀☀☀☀

15:16
Для офіційного оголошення результату референдуму обрано Манчестер.

Остаточний результат референдуму буде оголошено у приміщені міської ради Манчестера (Manchester Town Hall). Приміщення міської ради розташоване на майдані Albert Square. Ця будівля є будівлею першого ступеня у Переліку Важливих Будівель (Listed Buildings). Якщо будь-який будинок перебуває у цьому переліку, все, що з ним робиться, як на зовні, так і в середині, мусить мати дозвіл планового відділу (Planning Department).☀☀☀☀☀☀☀

14:27
Люди так палко хочуть проголосувати, що добираються до дільниць навіть на конях. Це фото було викладене поліцією міста Crewe, на їх сторінці у Туитері. Це місто розташоване у західній частині графства Чéшиа, яке розташоване між Бирмінгемом та Ліверпулем.

На своїй сторінці у Туитері, поліція написала: "Ми відвідуємо кожну дільницю.... І навіть тих, хто мешкає у віддаленому Nantwich.
Референдум - Британці голосують Біля дільниці у Нентуич у графстві Cheshire☀☀☀☀☀☀☀

13:35
Ейфорія від сьогоднішнього референдуму охоплює всіх. ☺ Учні школи Hardwick Community School, яка розташована у селі Shelton, яке розташоване у графстві Норфолк, вирішили провести свій міні-референдум та утворили власну дільницю. У цій школі навчаються 32 учні у віці від 4 до 11 років.
Референдум - Британці голосують Учні Шелтона також хочуть голосувати☀☀☀☀☀☀☀

13:25
У Британії песикам голосувати ще наразі не можна. Вони мусять чекати за межами дільниці.
Референдум - Британці голосують Фото зроблене у Англії, біля однієї з дільниць
☀☀☀☀☀☀☀

12:45
У Північній Ірландії, де 619 виборчих дільниць, голосування відбувається на всіх дільницях. Підрахунок голосів там також почнуть відразу, як тільки зачиняться дільниці, о 22:00.

У Північній Ірландії, загальне число виборців, котрі мають право голосувати на цьому референдумі, складає 1'260'955. Загальна кількість урн складає 1'380. Загалом там 619 виборчих дільниць.

Варто нагадати, що громадяни Євросоюзу, котрі не є громадянами Сполученого Королівства, не мають права голосувати на цьому референдумі. За звичай вони мають право голосувати на місцевих виборах, тобто на виборах до сільських, міських, районних та графських рад.


☀☀☀☀☀☀☀

11:55
Найбільш радикальний та найбільш затятий анти-європеєць, голова партії Юкип (UKIP), пан Найджел Фараж, вже також проголосував на референдумі на своїй дільниці, у Biggin Hill, що у південному Лондоні.

Результати голосування почнуть надходити після того, як зачинять виборчі дільниці та почнуть підрахунок голосів, тобто після 22:00.
Референдум - Британці голосують Найджел Фараж на своїй дільниці після голосування☀☀☀☀☀☀☀

11:03
На виборчих дільницях південного сходу Англії, одні виборці позичають ґумаки іншим аби всі змогли здолати глибокі перешкоди та проголосувати. За даними окремих аналітиків, на цьому референдумі очікують вельми високу активність виборців.

У міській раді Кингстона (Kingston Council), що межує з південним заходом Лондона, підтвердили інформацію про те, що через повінь відчинили ще одну паралельну виборчу дільницю у центрі Hook, на вулиці Hook Road, для тих виборців, котрі мали голосувати на дільниці, яка розташована на вулиці Devon Way. Ця дільниця наразі залишається "під водою".

Референдум - Британці голосують Біля однієї з дільниць на Гібралтарських островах☀☀☀☀☀☀☀

10:15
На Гібралтарах також голосують. Проте, погода там ніяк не англійська. На Гібралтарських островах налічується 24'117 виборців.

Референдум - Британці голосують Біля однієї з дільниць на Гібралтарських островах
☀☀☀☀☀☀☀

09:23
Кемерони вже проголосували

Референдум - Британці голосують Дейвид та Саманта Кемерон
☀☀☀☀☀☀☀

08:55

Згідно з національним реєстром Виборчої Комісії (Electoral Commission), право на голосування на цьому референдумі мають 46'499'537 громадян.

Виборчі дільниці залишатимуться відчиненими до 22:00.

Цей референдум є тільки третім загальнонаціональним референдумом в історії Сполученого Королівства.

На виборчих бюлетенях стоїть питання:
«Чи має Сполучене Королівство залишатись членом Європейського Союзу чи покинути Європейський Союз?» (на фото).
Далі дається дві можливі відповіді, одну з яких потрібно вибрати:
- Залишатись членом Європейського Союзу
- Покинути Європейський Союз

На дільницях у кабінах завжди тільки олівці. Тому, якщо хочете більше впевненості, беріть з собою ручки.

Ця сторінка оновлюється упродовж голосування та після нього.


Інші статті на цю тему:

Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ18.12.2020
Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ

Палата Громад проголосувала за відтермінування Брекзиту

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним

Брекзит: результат референдуму можуть визнати недійсним

У Британії стартувала кампанія за проведення другого референдуму за вихід з ЄС

Громадяни ЄС зможуть залишатись жити у СК після Брекзиту

У БРИТАНІЇ НЕ БУДЕ КОАЛІЦІЙНОГО УРЯДУ

У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ КОАЛІЦІЙНИЙ УРЯД

Вибори 2017 : Маніфест (програма) Plaid Cymru - Партія Уельсу

Британці йдуть на позачергові парламентські вибори

Шотландський парламент проголосував за другий референдум

Черговий раунд : ніхто не здається

Статтю 50 буде ініційовано наступного тижня

ШОТЛАНДЦІ ЙДУТЬ НА ДРУГИЙ РЕФЕРЕНДУМ

ШОТЛАНДЦІ ЙДУТЬ НА ДРУГИЙ РЕФЕРЕНДУМ

Другий шотландський референдум може відбутись вже восени 2018

Якщо «Залишаємось» виграє, Ryanair обіцяє дикі знижки

Референдум ⁑ лідери 1280 підприємств закликають залишатись

Референдум ⁑ прихильників виходу на 6 відсотків більше

За останні 48 годин на референдум зареєструвалось понад 430К людей

Ми можемо залишатись у ЄС і одночасно контролювати міграцію

Чиста міграція зросла до 333 тисячі

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку

George Osborne: Брекзит вдарить по цінах на житло
Всі новини