Перелік новин     Понеділок, 27 червня 2016 - 12:40

Борис Джонсон ☀ Час будувати мости

Борис Джонсон ☀ Час будувати мости

Один з головних активістів минулої кампанії за вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу, сьогодні заявив, що результат референдуму 52 на 48 "не є цілковито визначальним".Про це п. Джонсон (консерватор) сьогдні пише у своїй статті, у британському щоденнику Daily Telegraph, де він виклав своє подальше бачення Британії, де нещодавній референдум спричинив надзвичайну метушню та має неабияку потенцію ще більше розчленувати британське суспільство.

Пан Джонсон каже, що Сполучене Королівство могло б реформувати свою міграційну систему та одночасно залишатись у єдиному європейському ринку.

Варто нагадати, що саме консерватори почали реформування міграційної системи СК ще у 2010 році. Попри це, увесь цей час, рівень чистої міграції продовжує ... ні, не скорочуватись, а навпаки зростати. Якщо звернути увагу на приблизно сторічну британську історію, можна впевнено стверджувати, що міграція для британців є наркотиком. Вони її не хочуть, весь час на неї нарікають та скаржаться, але водночас без неї ніяк не можуть.

Сьогодні вранці, колишній канцлер СК, пан Alistair Darling, звинуватив пана Джонсона в тім, що він дивиться на чинну ситуацію в країні, як на "велику забавку" і зокрема через те, що пан Джонсон упродовж такого метушливого уікенду поїхав грати ґольф.

Пан Дарлин також заявив, що зараз побоюється за британську економіку навіть ще більше, ніж у 2008 році, коли він був Канцлером СК і коли спалахнула велика фінансова криза. Своє занепокоєння він пояснює надзвичайним рівнем невизначеності, що може мати надзвичайний руйнівний вплив на притік інвестицій та ситуацію на світових ринках.

Результат референдуму минулого тижня, який після офіційної заяви Дейвида Кемерона про свою майбутню відставку, фактично ініціював нові змагання за лідерство у консервативній партії, а збоку опозиції, також і значні відставки у тіньовому кабінеті лейбористів, став причиною взаємних дорікань та звинувачувань, котрі кипіли всі минулі вихідні і ще кипітимуть мабуть весь цей тиждень.

Молоде покоління британців на чисельних каналах британського радіо та телебачення звинувачує старше покоління у намаганні запхати Британію назад у свій маленький, законсервований та, зі всіх боків обкладений бар'єрами, світ. Після того, як петицію про новий референдум щодо ЄС підписало вже майже 3.7 мільйони людей, вони дуже добре дали зрозуміти, що так жити не мають жодного наміру.

У вищих ешелонах лейбористів результат референдуму спричинив справжню катастрофу. Упродовж вихідних, після того, як лідер партії, п. Джеремі Корбин, вигнав з посади тіньового Секретаря Зовнішніх справ, пана Гілері Бена, до кінця неділі, ще п'ять членів його кабінету подали у відставку. Пан Бен, який є сином колишнього найближчого соратника пана Корбина, Тоні Бена, поплатився своєю посадою за те, що після референдуму почав організовувати заколот проти Джеремі Корбина аби він пішов у відставку бо, за словами п. Гілері Бена, "він не достатньо зробив для того, аби схилити прихильників лейбористів проголосувати за продовження членства у ЄС". Проте, пан Корбин, ні тоді, ні зараз, не виявляє жодного бажання йти у відставку і годину тому заявив, що приступив до формування нового тіньового кабінету.

Окремі британські політологи також стверджують, що ми стоїмо на передодні дострокових парламентських виборів, які можуть відбутись ще навіть до кінця цього року.

Сьогоднішню статтю пана Бориса Джонсона можна охарактеризувати, як початок його кампанії за лідерство Торі (консерватори). Є вже кілька впливових консерваторів, котрі висловлюють йому відверту підтримку. Якщо брати до уваги можливість проведення дострокових виборів, то пан Борис Джонсон має всі шанси стати наступним прем'єр-міністром Сполученого Королівства.

У своїй статті пан Джонсон зокрема пише: "Ми, хто стали частиною вузенької більшості, тепер зобов'язані робити все можливе аби запевнити тих, що голосували за ЄС, у тім, що наше голосування ніяк не було проти них самих. Ми мусимо звертатись до кожного з них, ми мусимо загоїти ці рани, ми мусимо будувати мости - бо багато з нас мають відчуття переляку, втрати та спантеличення.".

Пан Джонсон також пише про те, що має великі наміри продовжувати "інтенсивну" співпрацю між СК та ЄС, щодо мистецтва, науки та довкілля і пише, що "британці продовжуватимуть мати право вільно пересуватись та вільно працювати на території Євросоюзу".

Проте, попри запевнення та мрії пана Джонсона про світле майбутнє після європейської Британії, акції багатьох британських підприємств, попри запевнення голови Банку Англії, продовжують сповзати. Це сповзання не змогли зупинити навіть сьогоднішні запевнення канцлера СК пана Джорджа Озборна про те, що британська економіка є надзвичайно міцною та стабільною і результат референдуму не має мати жодного впливу на ринки.

Багато британських політиків та політологів бачать пана Озборна, як ще одного кандидата на лідерство Торі. Вони сходяться на тім, що він буде одним з найуспішніших кандидатів.

Упродовж вихідних, багато політиків стверджували, що після референдумне різке падіння фунту незабаром вщухне і він знову підійметься на свій менш більш попередній рівень. Це твердження жодним чином не виправдались, бо сьогодні фунт навіть знову дещо понизився і зараз залишається на позначці 1.3190 за долар.

Пан Джонсон також пише про те, що Британія залишатиметься "частиною Європи" і "продовжуватиметься вільна торгівля та доступ до єдиного європейського ринку".

Сьогодні зранку, біля свого будинку, він заявив, що "статус громадян ЄС, котрі мешкають на території СК та британців, котрі мешкають у ЄС, буде захищено на основі, як він сказав, "справедливої, неупередженої та людської" міграційної системи. Він сказав, що той "проект залякувань", який він весь час використовував під час референдумної кампанії - "завершено".

Якщо переглянути сьогоднішню статтю пана Джонсона, то виникне питання: "Для чого все це було потрібно?". Мабуть, це було потрібно тому, що пан Джонсон не хоче чекати до 2020 року, а хоче бути прем'єр-міністром вже, зараз?


Довідка:

Донсон впоров чергову дурницю Донсон впоров чергову дурницю20.03.2022
Уряд хоче дати бідним по £500 Уряд хоче дати бідним по £50021.01.2022
Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу25.02.2021
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів25.11.2020
Гілері Бенн

Борис Джонсон

Джордж Озборн

Елистер Дарлин

Джеремі Корбин


Також читайте:

Донсон впоров чергову дурницю Донсон впоров чергову дурницю20.03.2022
Уряд хоче дати бідним по £500 Уряд хоче дати бідним по £50021.01.2022
Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу25.02.2021
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів25.11.2020
Поліція Кембриджшиа розслідує нацистські листівки для поляків

Петиція про новий референдум ЄС

Брекзит ☀ Що далі ☀ Стосунки з ЄС

Брекзит ☀ Що далі ☀ Економіка

Брекзит ☀ Що далі ☀ Політика

Брекзит ☀ Що далі ☀ міграція

Карней ☀ 130 мільярдів для заспокоєння ринків

Сторджин ☀ Майбутнє Шотландії у Європі

Дейвид Кемерон йде у відставку

СК виходить з ЄС
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36637037Всі новини