Всі новини     Понеділок, 27 червня 2016 - 15:40

У Huntingdon розпочали кампанію проти анти-польської ненависті

У Huntingdon розпочали кампанію проти анти-польської ненависті

У графстві Cambridgeshire, у місті Гатиндон, де в суботу було виявлено нацистські листівки, які обзивали поляків «паразитами» та закликали їх забиратись до дому, інші молоді люди сьогодні розпочали анти-нацистську кампанію на захист поляків.Вчорашня новина про нацистські листівки спричинила надзвичайну реакцію, особливо у соціальних мережах.

Окремі з молодих людей Гатиндона, у відповідь на ці нацистські дії, розпочали власну кампанію на захист поляків, у якій заявляють, що полякам завжди тут раді.

Група молодих людей вирішили розклеювати свої листівки у Гатиндоні та кидати їх у поштові скриньки у майже всі будинки міста.

На листівках написано: "Полякам тут раді" [Polish People Welcome Here].

Як повідомлялось раніше, Поліція Кембриджшиа на даний час розслідує нацистські листівки які почали з'являтись у місті в суботу, після того, як Британія вирішила вийти зі складу ЄС.

Молодий чоловік, пан Thomas Norman, який також є мешканцем Гатиндона, зробив селфі (самознимку) та виклав його на своїй сторінці у мережі Фейсбук та у мережі Туитер і закликав всіх своїх друзів долучитись до його кампанії.

Багато молодих людей долучились до цієї кампанії та почали розповсюджувати листівки пана Нормана. Навіть його пост у Фейсбуку вже було поширено кілька сотень разів.

Одна з представниць місцевої польської громади, пані Malgorzata Laniecka, каже: "Коли я бачу листівки з погрозами мігрантам, які у більшості спрямовані проти поляків, це наводить на мене жах. Я дуже дякую цим молодим людям за те, що вони це роблять.".

Молода англійка, пані Sarah Silliance, на своїй сторінці написала: "Я поширила цей пост, бо мені подобаються ці люди. Вони є дуже працьовиті. У нашої сім'ї є кілька друзів, які є поляками, німцями, французами турками та індусами.".

У Huntingdon розпочали кампанію проти анти-польської ненависті Цю картку було причеплено до каменю та підвішано перед вхідними дверима одного з будинків.Представник Поліції Кембриджшиа, заступник головного начальника відділу розслідувань, пан Martin Brunning, застерігає: "Копіювання та розповсюдження цих та їм подібних матеріалів є злочином "провокування расистської ненависті" і тягне за собою кримінальну відповідальність максимальним терміном сім років ув'язнення. Будь-які повідомлення про подібні злочини на території графства, буде ретельно розслідувано та дуже важливо аби кожний чи кожна, хто, або є свідком подібних дій, або отримує такі листівки, негайно повідомили у поліцію.".


Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-cambridgeshire-36641755Всі новини