Перелік новин     Середа, 29 червня 2016 - 04:00

Кількість учнів у школах Англії зросла на 121 тисячу

Кількість учнів у школах Англії зросла на 121 тисячу

Шкільне населення Англії від початку цього року зросло на 121, якщо вірити щорічному звітові Департаменту Освіти центрального уряду.Кількість учнів у школах Англії продовжує зростати вже сьомий рік поспіль, що означає, що від 2009 року кількість учнів на території Англії зросла на майже пів мільйона.

Дані звіту показують, що упродовж останніх п'яти років кількість учнів у середньо-статистичній школі зросла на 30 учнів, тобто на один додатковий клас.

Загалом, на даний час на території Англії у всіх школах, як приватних, так і державних, навчається 8.56 мільйонів дітей.

Попри те, що чисте зростання шкіл за минулий рік склало 12 початкових та 20 середніх, через зачинення незалежних (приватних) шкіл, загальне їх число на території Англії фактично зменшилось.

Зростання кількості учнів, котрі є вихідцями з етнічних груп, у цьому році продовжується. На даний час таких учнів вже є 31.4% у початковій освіті. У минулому році їх було 30.4%.

Учні білого британського походження [White British] продовжують залишатись найбільшою етнічною групою у школах Англії, майже 68%. Далі за ними йдуть представники азійських етнічних груп, яких майже 11%.

Приблизно п'ята частина учнів початкових шкіл є вихідцями з родин, де додатково до англійської, розмовляють принаймні ще однією мовою.

У середніх школах Англії, пропорція учнів етнічних груп зросла до 27.9%. У минулому році їх було 26.6%.

Також існують вельми помітні регіональні відмінності у демографії учнів.

У північній Англії, 88% учнів початкових шкіл належать до групи білі британці. У мікрорайонах Лондона, кількість таких учнів складає тільки 18%.

Звіт також показує, що кількість учнів у середньо-статистичному класі складає 27.1.

У Департаменті Освіти центрального уряду обіцяють, що до 2021 року кількість місць у школах Англії збільшиться ще на 600 тисяч.


Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36653594Всі новини