Перелік новин     Середа, 29 червня 2016 - 13:39

Брекзит змушує молодих британців шукати працю за кордоном

Брекзит змушує молодих британців шукати працю за кордоном

Після референдуму, інтернет сайт візового відділення канадської вищої комісії побачив зростання заяв у більше ніж три рази.Загалом, кількість молодих британців, котрі виявили бажання працювати за кордоном, після референдуму минулого тижня, майже подвоїлась.

Пошуки праці у таких містах, як Дублін (Ірландія) та Берлін (Німеччина) стали найпопулярнішими на інтернет сайтах пошуку праці, на зразок урядового сайту Universal Jobmatch, чи сайту під назвою Indeed.

Ірландське консульство у Лондоні звернулось з проханням до громадян Британії припинити подання заяв на ірландські паспорти через те, що тільки за понеділок вони отримали 4 тисячі заяв, замість 200, які вони отримують у звичайних умовах.

За словами речників канадської Високої Комісії (аналог посольства для членів Співдружності), у день, коли став відомим результат референдуму, відвідування секції їх сайту, де подаються заяви на міграцію, політичний притулок та громадянство, зросло на 325 відсотків.

За словами керівника пошуку праці не території ЄС сайту Indeed, кількість запитів у їх пошуку, котрі стосуються праці на території ЄС, від понеділка зросла більше ніж у двічі.

Міністр Закордонних Справ Ірландії, пан Charlie Flanagan, виступив з заявою: "Безпідставне різке зростання заяв на отримання паспорту громадянина Ірландії спричинює значний тиск на нашу систему, що призводить до її часткового застигання та сповільнення. Недавнє зростання зацікавленості отриманням ірландського громадянства громадянами Сполученого Королівства, стало результатом того, що вони почали усвідомлювати, що незабаром можуть втратити привілеї вільного пересування та працевлаштування, котрими користуються громадяни ЄС. Хочу запевнити всіх громадян СК, що якщо це трапиться, то тільки через кілька років. Будь ласка, не перевантажуйте нашу систему.".


Подібні статті:

Цей Торі хоче зробити у Британії ленінізм

Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС

Борис Джонсон ☀ Час будувати мости

4 Мільйони людей вже підписали петицію про новий референдум ЄС

Брекзит ☀ Що далі ☀ Стосунки з ЄС

Результат референдуму : СК виходить з ЄС

Європейський суд захистив урядове обмеження виплати ...


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/brexit-report-freedom-of-movement-young-people-looking-to-live-abroad-doubles-a7107846.htmlВсі новини