Перелік новин     Четвер, 30 червня 2016 - 13:28

У Торі велика несподіванка

У Торі велика несподіванка

Найбільш популярний претендент на посаду лідера консерваторів, пан Борис Джонсон, зовсім несподівано та практично в останню хвилину, заявив що забирає свою кандидатуру з перегонів за лідерство Торі.Оголошення пана Джонсона, несподівано для всіх, прозвучало десь годину тому та стало фактично найбільш приголомшливою новиною британського політикуму після референдуму минулого тижня, відлуння якої триватиме ще вельми довго.

Цей день називають найдраматичнішим днем у британській політиці за останні кілька років. Практично всі аналітики нарікали пана Джонсона, як вже майже стовідсоткового лідера консерваторів та майбутнього прем'єр-міністра.

Ця новина надійшла десь через годину після того, як ще один активний агітатор кампанії за вихід з ЄС та чинний Секретар Юстиції, пан Майкл Ґоув, у практично останню хвилину, також вельми несподівано для багатьох, заявив, що має бажання боротись за лідера консервативної партії.

У своїй номінаційній промові у Лондоні, пан Джонсон заявив, що не вірить в те, що є спроможним забезпечити лідерство та єднання у лавах консервативної партії.

Номінації кандидатур зачинились о полудні. Цей полудень став найдраматичнішим у новітній партійній історії Великої Британії.

Відтак, маємо п'ять кандидатів на посаду лідера Консервативної Партії: пані Теріза Мей, пані Андреа Лидзом, пан Майкл Ґоув, пані Стівен Креб та пан Ліам Фокс, який також виступав за вихід Британії зі складу ЄС.

Пані Теріза Мей, 59 років, та пан Стівен Креб, 43 роки, виступали за продовження членства у ЄС.

Пані Андреа Лидзом, 53 роки, пан Майкл Ґоув, 48 років та пан Ліам Фокс, 54 роки, виступали за вихід Сполученого Королівства зі складу ЄС.


Також читайте:

Johnson та May розпочинають перегони за лідерство Торі

Борис Джонсон ☀ Час будувати мости

Брекзит ☀ Що далі ☀ Стосунки з ЄС

Дейвид Кемерон йде у відставку

СК виходить з ЄС

Референдум : прихильників виходу на 6 відсотків більше

Референдум - регулятор статистики втрачає витримку


джерело: http://news.sky.comВсі новини