Всі новини     Вівторок, 05 липня 2016 - 21:45

Теріза Мей ? Короткий портрет

Теріза Мей ? Короткий портрет

Сьогодні о полудні завершився термін представлення кандидатур на лідерство Консервативної Партії Сполученого Королівства. Загалом, свої кандидатури запропонували п'ять членів Торі.Пані Theresa May - чинний Домашній Секретар [Home Secretary] (внутрішні справи).
Пані Теріза Мей, 59 років, є найбільш популярною фавориткою на лідера партії серед букмекерів. Вона є найтривалішою домашньою секретаркою СК у недавній британській історії.

Пані Мей займає цю посаду від 2010 року. Вона колишня Голова Консервативної Партії. Вона каже, що може запропонувати "сильне лідерство" та єднання, яке на даний час надзвичайно потрібне британському суспільству.

Пані Мей виступала, хоч вельми кволо, за продовження членства СК у ЄС. Якщо вона стане лідеркою Торі, то буде другою жінкою на цій посаді, після небіжки Марґарет Течер.

Пані Мей пропонує, за її словами, "позитивне бачення" майбутнього Сполученого Королівства.

Теріза Мей народилась 1 жовтня 1956 року у місті Eastbourne, яке розташоване у графстві Східне Сасекс, на півдні Англії.

Після школи, п. Мей навчалась та закінчила Університет Оксфорду, де отримала Бакалавра Географії.

Після університету працювала у Банку Англії (національний банк СК).

На парламентських виборах у 1992 році балотувалась від округу Північно-Західний Дарам, де отримала поразку. У 1997 році балотувалась від округу Maidenhead, який розташований на північний захід від Лондона, у графстві Беркшиа, де отримала перемогу та стала членом Палати Громад.

Від 2010 року займає посаду Домашнього Секретаря (внутрішні справи).

Пані Мей одружена, але дітей не має. Вона хвора на цукровий діабет першого типу, який за звичай означає, що вона потребує регулярних ін'єкцій.

У Палаті Громад пані Мей голосувала за вторгнення в Ірак. Попри те, що є прихильником членства у ЄС, голосувала проти подальшої інтеграції СК у ЄС.

Голосувала проти заборони на куріння у громадських місцях, яка увійшла в силу у липні 2007 року.

Голосувала проти надання рівних прав представникам сексуальних меншин.

Вище зазначене вказує на те, що пані Мей є справжньою консерваторкою, яка може задовольнити дуже багатьох Торі, як радикальних, так і помірних.

Пані Мей підтримувала кампанію Залишаємось. Проте, вона каже, що результат референдуму потрібно шанувати. Вона зокрема каже: "Брекзит означає Брекзит. Була кампанія. Було голосування. Явка була високою і громадськість дала свій вердикт. Не має бути жодного намагання залишатись у ЄС, жодного намагання повторно долучитись до ЄС через "задні двері" чи через ще один референдум.".

Пані Мей також каже, що до 2020 року не має бути жодних парламентських виборів і не має бути ніякого нагального брекзитного бюджету. Вона наполягає, що відмовиться від цілі досягти профіциту бюджету до 2020 року. Кілька днів тому, Канцлер СК, пан Джордж Озборн, офіційно заявив, що відмовляється від досягнення профіциту бюджету, іншими словами бездефіцитного бюджету, до 2020 року.

Пані Теріза Мей, на відміну від пані Андреа Лидзом, не є прихильницею негайного ініціювання Статті 50, Лісабонської Угоди (офіційний початок виходу з ЄС). Вона вважає, що це не варто починати робити до принаймні кінця цього року, для того аби дати Британії можливість остаточно визначитись щодо переліку всіх своїх вимог, які мають фігурувати у перемовинах з ЄС.

Щодо політики вільного пересування людей, пані Мей каже: "Ми мусимо надати пріоритет британським компаніям торгувати з єдиним європейським ринком своїми товарами та послугами, але разом з цим отримати контроль над кількістю людей, котрі прибувають до нас з Європи.". Це означає, що якщо ЄС не поступиться принципом вільного пересування людей, Британія не ризикуватиме втратою власного ринку.

Недавно, пані Мей також заявила, що статус громадян ЄС, котрі мешкають на території СК, буде частиною перемовин виходу СК з ЄС. Вона відмовилась гарантувати, що громадяни ЄС матимуть право залишатись у СК після Брекзит.

Вона наголосила на тім, що, якщо стане прем'єр-міністром, то намагатиметься знизити рівень щорічної чистої міграції до менше ніж сто тисяч людей.

Пані Мей є найтривалішим Домашнім Секретарем (внутрішні справи). Вона вже вельми тривалий час перебуває під постійною критикою, що їй не вдалось знизити рівень міграції, навіть з поза меж ЄС. Саме тому, пані Мей, перед виборами її, як найбільш потенційного лідера Торі та відтак прем'єр-міністра, мусить надзвичайно обачливо обирати кожне своє слово, коли йдеться мова про будь-яку міграцію.


Також читайтеджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36660372Всі новини