Всі новини     Четвер, 07 липня 2016 - 02:47

Андреа Ледзом ? Короткий портрет

Андреа Лідзом ? Короткий портрет

У цій статті подається короткий портрет однієї з кандидаток на посаду лідера Консервативної партії та наступного Прем'єр-міністра Великої Британії, пані Андреа Лідзом.Пані Andrea Leadsom, 53 роки, чинний Міністр Енергетики.

Пані Лідзом колишня банкірка. Вона, поруч з п. Майклом Ґоув та п. Джонсоном, була однією з провідних агітаторів кампанії за вихід СК зі складу ЄС.

Раніше працювала головою районної ради.

Стала членом Палати Громад від округу Південний Норзгемтоншиа у 2010 році, коли Торі, разом з ліберал-демократами, утворили коаліційний уряд.

Пані Ледзом народилась 13 травня 1963 року у місті Aylesbury, яке розташоване у графстві Бакинемшиа, на північ біля Лондона.

Після школи навчалась в Університеті Уоруика [University of Warwick], де отримала бакалавра політології.

Свою професійну кар'єру розпочинала у фінансовому секторі.

Працювала на Barclays Bank та інші відомі установи. У Барклейз, у період від 1993 до 1997 року, займала посаду Директора з Фінансових Установ.

Далі працювала Виконавчим Директором акціонерної фірми De Putron Fund Management, яка є типовим пенсійним фондом.

За словами британських аналітиків та журналістів шанси пані Лідзом є набагато меншими, ніж ті, що у пані Мей.

Пані Ледзом навчалась у Дівочій Граматичній Школі міста Тонбридж [Tonbridge Girls' Grammar School].

Вона одружена, має одного сита та одну доньку.

Пані Ледзом нещодавно заявила, що виставила свою кандидатуру на лідера Консервативної партії тому, що вона "щедро вірить у можливості, які країна отримала після референдуму" і каже, що "має справжнє серце" для цієї роботи. Вона сама каже: "Це справді те, за чим я нудьгую.". Для неї, забезпечення виконання результату референдуму є "абсолютним пріоритетом" для наступного Прем'єр-міністра СК.

Вона впевнена, що має "справжнє бажання досягнути соціальної справедливості у нашій країні, яку потрібно повернути на "сто вісімдесять".

Якщо її оберуть лідером партії, вона обіцяє зосередити свої зусилля на покращенні психічного здоров'я, покращенні здібностей та спонукання молодих людей до роботи.

Вона приймала вельми активну участь у кампанії за вихід СК зі складу Євросоюзу. Результат референдуму вона описала, як "величезна можливість для нашої величної країни".

Вона переконана у скасуванні принципу вільного пересування людей і виступає за вільну торгівлю з рештою світу.

У своєму інтерв'ю з каналом Sky News, вона сказала: "Мій особистий погляд, дуже відверто, є таким, що наступний лідер має бути таким, який має цілковито забезпечити виконання результату референдуму. Це тому, що він може бачити в цьому величезні переваги та мусить у них вірити. Я вірю в те, що ми можемо цим скористатись.".

Вона обіцяє ініціювати Статтю 50 (офіційний початок виходу з ЄС), відразу, як тільки стане Прем'єр-міністром.

Вона обіцяла гарантувати чинні права громадянам ЄС, котрі на даний час мешкають на території СК. Проте, для тих громадян ЄС, котрі прибувають у СК після 23 червня, тобто після дня референдуму, вона цих гарантій не обіцяє, а замість того каже, що до них будуть застосовуватись нові обмеження, які стосуватимуться їх перебування та працевлаштування.

З цього приводу, вона зокрема каже: "Щодо вільного пересування людей, ми мусимо дуже швиденько взяти під контроль число людей, котрі їдуть сюди, навіть якщо це означає, що ми маємо ввести перехідні правила, які діятимуть від дня референдуму або після початку перемовин з ЄС. Наразі, головним пріоритетом для нас є якомога швидше взяти під контроль кількість людей, котрі прибувають у нашу країну.".

За даними британської преси, пані Ледзом виринула на поверхню британського політикуму під час кампанії за вихід СК зі складу Євросоюзу. Вона дещо нагадує "залізну натуру" колишньої Прем'єр-міністра, пані Марґарет Течер, яку часто називали "залізна леді", хоч вельми частенько вона падала на коліна перед іноземними лідерами, особливо, коли йшлось про гроші.

За словами журналістів щоденника Індепендент, вона має всі шанси отримати посаду Канцлера СК, якщо вийде на друге місце у цих перегонах.

Вона навіює враження жорсткої жінки. Може статись навіть так, що вона візьме перше місці і стане Прем'єр-міністром Великої Британії. Проте, тих, хто у це вірить не так багато.

Дуже часто, у своїй риториці, вона дещо схожа на колишнього лідера Юкип, пана Найджел Фараж.

Варто зазначити, що ще у 2013 році, вона, у розмові з БіБіСі, заявляла, що Британії не варто виходити з ЄС, але потрібно змінювати стосунки таким чином аби зупинити міграцію, але залишити вільний ринок.

Окремі видання називають її "легкою" аферисткою.

До початку своєї політичної кар'єри, вона працювала у торгових компаніях у лондонському Сіті (фінансовий центр), де займалась спекуляцією акцій та валюти на торгових майданчиках. Вона також працювала у відомому банку Барклейз, як інвестиційний банкір, де з часом виросла до посади Директорки з питань фінансових установ. У цій сфері вона загалом пропрацювала 25 років.

Приблизно у той самий час, вона заснувала доброчинність, яка клала собі за мету пропаганду "психотерапії для батьків малят", яка базувалась на ідеї, що міцний зв'язок між батьками та дитиною на самому початку життя, може запобігти анти-соціальній поведінці у пізнішому віці.

Вона підтримує фрекин, тобто підземне видобування газу шляхом підриву нижніх шарів земної кори.

Кілька днів тому, представник іншого кандидата на лідера Консервативної партії, пана Майкл Ґоув, пан Nick Boles, написав звернення до своїх колег з проханням не голосувати за пані Ледзом, бо якщо їй вдасться стати лідером партії, то пан Майкл Ґоув "не буде спокійно спати".

За твердженням пана Боулз, дуже багато так званих "кипівців" [Kippers], тобто членів партії Юкип, схиляються віддати свої голоси саме за пані Лідзом.

Існують твердження, що пані Андреа Ледзом часто симпатизувала партії Юкип та хвалила їх політику.

Окремі журналісти сходяться на тім, що прихід до влади пані Лідзом може відзначитись зростанням більш націоналістичних настроїв у Британії


Також читайте


http://www.bbc.co.uk/programmes/b07jqmrd


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/tory-divisions-intensify-michael-gove-s-campaign-urges-theresa-may-supporters-block-andrea-leadsom-a7123791.htmlВсі новини