Перелік новин     П'ятниця, 01 липня 2016 - 19:06

Члени парламенту закликають до зміни у регулюванні секс індустрії

Члени парламенту закликають до зміни у регулюванні секс індустрії

Парламентський Комітет Домашніх Справ (Home Affairs Committee) оприлюднив звіт, який застерігає, що чинне законодавство змушує секс працівників піддаватись ризику насильства і закликає до негайної реформи цього законодавства.Дані пропозиції стосуються Англії та Уельсу. Шотландія та Північна Ірландія самостійно регулюють цю сферу.

Чинні закони утримання борделів вимагають аби їх працівники працювали окремо. У своєму звіті комітет пропонує адаптувати ці закони таким чином, аби працівники мали право працювати у спільних приміщеннях задля їх власної безпеки.

У внутрішніх справах заявили, що детально вивчать цей звіт та зроблять відповідні висновки.

У своєму звіті, члени парламенту також пропонують передбачити можливість стирання попередніх кримінальних записів секс працівників з поліцейського реєстру. Вони кажуть, що це має негативний ефект у тих випадках, коли секс працівники хочуть перейти на нормальну роботу, а наявність кримінального запису означає, що влаштуватись на роботу для них набагато важче.

Парламентарі пропонують негайно змінити це законодавство, але, разом з цим, наголошують на тім, що законодавство, яке карає за відвідування борделів та експлуатацію секс працівників, відміняти не можна.

На даний час продаж секс послуг на території Англії, Уельсу та Шотландії не суперечить законодавству, але окремі його аспекти, серед яких утримання борделю, вуличне повійство та навмисна пропозиція своїх послуг у публічних місцях, є поза законом.

У 2014 році, Північна Ірландія стала першою частиною Сполученого Королівства, яка прийняла законодавство, яке робить будь-який продаж секс послуг, поза законом.

Серед іншого, звіт комітету виявив, що приблизно 11% британських чоловіків, тобто 2.3 мільйони, у віці від 16 до 74 років, купляли секс послуги принаймні один раз.

Приблизна кількість секс працівників у СК на даний час складає 73 тисячі, 32 тисячі з яких працюють в Лондоні.

Секс працівники мають, в середньому, по 25 клієнтів на тиждень, середня плата яких складає 78 фунтів за візит.

У 2014-15 роках, мало місце 456 переслідувань секс працівників за нав'язування та пропозицію секс послуг.

За період між 1990 та 2015 роками, було замордовано 152 секс працівники чи працівниці.

У 2014 році, загалом було відомо про 1'139 жертв торгівлі людьми на ґрунті сексуальної експлуатації. За період між квітнем та червнем 2015 року, після вступу в силу «Акту про Сучасне Рабство 2015», таких було 248.

Парламентарі пропонують застосувати шведську систему регулювання сфери секс послуг, де від 1999 року легально продавати секс, але нелегально його купляти.


Схожі статтіджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/Всі новини