Всі новини     Субота, 02 липня 2016 - 18:39

Сьогодні у Лондоні марш За Європу

Сьогодні у Лондоні марш За Європу

Сьогодні після полудня у британській столиці проходить масовий протестний марш проти результату референдуму за вихід з ЄС.З цього приводу у центральному Лондоні зачинено рух транспорту у багатьох напрямках.

Протестувальники закликають парламент призначити новий референдум щодо ЄС.

На марші очікують десятки тисяч людей. За оцінками аналітиків число учасників маршу може легко перейти за 50 тисяч.

Багато людей прибувають на марш цілими сім'ями, котрі, за їх словами, прибули також і з територій, які розташовані поза межами Лондона, практично по всій Англії та Уельсі.

Серед протестувальників дуже багато молодих людей та людей середнього віку, також налічують певну кількість людей похилого віку.

За останніми даними лондонської балачки під назвою «LBC», тільки біля Hyde Park Corner вже зібралось кілька тисяч осіб.

Попри те, що цей марш було організовано дещо поквапливо, його організатори очікують вельми гідний наплив людей. Заклик до маршу з'явився у соціальних мережах кілька днів тому.

Плакати, таблички та різні інші тарнспоранти протестувальників висловлюють гнів, лють та обурення з кампанією «Виходимо» за те, що вони, під час кампанії, розповідали дуже багато брехні, що спонукало більшість тих, хто голосував на референдумі, проголосувати проти ЄС.

Через те, що цей марш вибухнув та організувався через соціальні мережі, важко сказати хто саме є його організатором. Різні чисельні організації стверджують, що саме вони є організаторами маршу, але в дійсності справжнього організатора радше за все немає.

Кількість підписантів петиції за проведення другого референдуму щодо ЄС, вже перейшла за чотири мільйони людей і на даний час складає 4'094'752.


Сьогодні у Лондоні марш За Європу Фото демонстрантів, з'явилось у мережі Туитер14:10

Одна з демонстрантів, пані Laura Honickberg, 33 роки, з Лондона, каже: "Я тут через ЄС. Я хочу залишатись у Європі, бо думаю, що кампанія Виходимо базувалась на брехні про гроші, які Британія надсилає до ЄС, коли вони обіцяли, що ці гроші підуть у нашу NHS, але тепер виявляється, що "не ні", бо у нас будуть великі проблеми з економікою. Це речі, які матимуть на мене та моє життя безпосередній вплив. Тому я прийшла. Ми бачимо, що у Британії зростає насильство та кримінал. Я юдейка і знаю, що зростання насильства та нацистської ненависті у Європі, дуже занепокоює.".

Пан Marie Sansford, 66 років, який приїхав з Брайтона, каже: "Минулого разу, у 1975, я голосував проти Європи, бо я боявся, що вступ у ЄС дозволить великим компаніям встановити своє панування над урядами. Частково це має місце. Але тепер, вже на цьому референдумі я голосував за ЄС, бо за ті роки я зрозумів, що бути частиною Європи означає, що ми можемо згуртуватись разом з іншими країнами та побороти будь-яку погану силу. Я не хочу аби Європа розпалась. Мене дуже турбує майбутнє прийдешніх поколінь.".


14:25

Сьогодні у Лондоні марш За Європу Фото кореспондентки БіБіСі, пані Martha Buckley


Учасники маршу скандували "Ми кохаємо ЄС" та закликали туристів долучатись до них, коли повз них їхав двоярусний автобус з туристами. Водії автомобілів та автобусів трублять та сигналять на підтримку демонстрантів.

Демонстранти також скандують: "Я не хочу виходити з ЄС. Ми також європейці. Підіймайтесь. Вставайте.".

Серед учасників маршу панує дуже дружня та доброзичлива атмосфера.

Учасники маршу, які розділені на великі групи, прямують по багатьох вулицях центрального Лондона та всі спрямовуються до Парламентського Майдану (Parlament Square), біля Уестмінстера, де відбудеться масовий мітинг.

Сьогодні у Лондоні марш За Європу Демонстранти надходять до Парламентського Майдану15:10

Перед демонстрантами, на Парламентському Майдані вже виступили, п. Боб Ґилдоф, та чинний лідер британських ліберал-демократів, пан Тим Ферон.

Марші За Європу відбуваються також і в багатьох містах Британії, найбільше зокрема у північній Англії.

У містах Норуич та Ексетер багато людей забрались на знак солідарності з лондонським маршем За Європу, і також на підтримку лідера лейбористів, пана Джеремі Корбина, на якого впливові члени партії чинять все більший тиск, аби він пішов у відставку.


Сьогодні у Лондоні марш За Європу Марші За Європу у місті Йорк.


Сьогодні у Лондоні марш За Європу Тисячі демонстрантів також зібрались у місті Norwich


Сьогодні у Лондоні марш За Європу Вельми великий натовп За Європу у місті Exeter, південна Англія.18:30

За приблизними підрахунками, згідно з інформацією БіБіСі, у марші взяло участь понад 40 тисяч людей.


Також у цій теміджерело: http://www.theguardian.com/politics/2016/jul/02/march-for-europe-eu-referendum-london-protestВсі новини